Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy elég sok huszonéves nő, még évekkel a szakítás után is (mikor már neki is, meg az exnek is van új párja) szinte dühkitöréssel fogadja, hogy a volt, tipikus szépfiú párjának új barátnője van és láthatóan boldogok?

Figyelt kérdés
Több ilyet is tudok. Egyik épp az én barátom, tipikus női kedvenc szépfiú. A volt párja (az én exemnek a testvére) még a mai napig is írogat neki, miközben van új pasija (az persze nem tud róla), az exének (barátom) meg új párja. Leírja neki, hogy még mindig vissza akarja kapni, meg mi az, hogy ez a nő, jobb mint én, kikaparja a szemét stb. Ezek nem egyedi esetek, sajnos pár éve saját bőrömön tapasztaltam mindezt, mikor az akkori párom meglátta, hogy a hőn szeretett jópasi ex, aki 1 évig egyedül volt (nem volt kedve csajozni)összejött valakivel, aki írt neki, hogy ezt ő ,,megcsalásnak" veszi és kérjen tőle bocsánatot. A volt párja meg ezt leírta nekem, másnap szakítottam is nővel. Persze szakítás után sem keresett a nő, de a tökéletes exnek ugyanúgy írt, mint valami plátói szerelmének. Szörnyű világot élünk. Tipikus női dolog ez, férfiaknál szerintem ilyen ritkán van. Azért lehet ez, mert a nők többsége annyira érzelmi lény, hogy egy ,,tökéletes" volt párt, nem nagyon tudnak soha feledni? Ilyenkor meg a rendes, jelenlegi pasi sérül, belőlük lesz a nőkben csalódott magányos agglegény.
2017. febr. 1. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg egyik másik barátnőm képes volt az exének leírni (3 hónapos kapcsolat után), hogy én ilyen vagyok, meg ilyen az ágyban, de nem érhető hozzád (exéhez). Tehát vicc tárgya lettem, persze ezt észrevettem ezt a beszélgetést. Azóta a nő visszament az exéhez. Én kétszer is jártam már így, pedig semmi jele nem volt, hogy át leszek verve, mindig jól takargatták ezt, titokban tartották a kapcsolatot.
2017. febr. 1. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Idióta, éretlen nõket ismersz az az oka. Egy felnõtt érett nõ örül annak,ha valaki aki fontos volt számára megtalálja a boldogságot valaki mellett, azt a boldogságot amit nem tudott megadni.
2017. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De itt diplomás nőkről van szó. Haverom is most szólt, hogy van új képe fent, erre az exe felhívta, hogy ha nem veszi le meg szakít vele, akkor felgyújtja a házát. Idegösszeroppanást kapott.
2017. febr. 1. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Szex.

Az biztosan fantasztikus volt, aztán megy a sóvárgás az ember után.

2017. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy idegösszeroppanást kapott.
2017. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rég rossz, ha azt képzeled, hogy a diploma ad észt is.:) Jól írta az egyik válaszoló. Gyerekes hisztis hülye libák vannak a környezetedben, nem felnőtt, érett normális nők. Ennyi a probléma.
2017. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy diplomás még lehet idióta...
2017. febr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!