Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan magas nők akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan magas nők akiknek az alacsony férfiak tetszenek? Pl 180 cms nőnek 170 cms férfi?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen tuti nem lesz.

Egy férfinak nem számít hogy magasabb vagy alacsonyabb, testesebb vagy vékonyabb, okosabb vagy butább, erősebb vagy gyengébb nála.

A nők viszont kivétel nélkül mind felfele választanak: legyen magasabb, izmosabb, okosabb mint ő maga.

2017. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
# 1: És legyen hosszabb fa.szod, mint az apukájának. :(
2017. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindenfajta nőgyűlölő felhang nélkül írom: szinte biztos, hogy nem lesz. A lányok jellemzően a náluk magasabb férfiakat választják, nyilván 2-3 centi nem számít, de ha sokkal magasabb nálad akkor nem nagyon van esélyed, őt is zavarná és egy idő után szerintem téged is.

170 centivel, miert nem a 165 alatti lányoknál próbálkozol?

2017. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Még alacsony nőből sincs olyan, akinek az alacsony férfiak tetszenének.
2017. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van az utolsónak. A pöttöm csajok is ugyanúgy legalább 175 cm körüli pasira vágynak, szóval 170 vagy azalatt tényleg reménytelen egy férfi helyzete. Bár van tudomáson extrémmnek tűnő kivételre is, amit én magam sem tudok elhinni (akit érdekel privátban elmesélem).
2017. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, érdekelne, de szerintem akár közösbe is írhatod de jöhet privátban is! köszi!
2017. jan. 29. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
180 vagyok, parom kb 170 korul lehet (lehet kicsit tobb, nem tudom pontosan). Hacsak a ferfi nem 160 korul van , engem nem erdekel.
2017. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Nincsenek.

Ha esetleg mégis, az a nő rettentő csúnya.

2017. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fuerteventura válasza:
0%
Teljesen mindegy milyen magas vagy,ronda vagy jóképű,ha tele a pénztárcád. Ha egy csupa izom 195 cm magasjóképű ,de csóró pasi,és egy 160cm magas pénzes pasi között kell választania a nőnek,nem kérdés,hogy az alacsonyát fogja. Ebben biztos lehetsz. :) Az embereknél a nőstény egyedek így alakultak ki. Az állatvilágban en persze máshogy van. :)
2017. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem, hogy egy stabil egzisztenciával rendelkező csinos 173 centis jogász/közgazdász álomszép kiscsajt érdekelné, hogy a 160 centis törpének mennyi pénze van. Mellesleg nem ilyen szélsőségekben kell gondolkozni, mert rengeteg magas pasi egyben sikeres is a karrierjében (ez is a magasságból adódik). És drasztikusan sokkal több alacsony és csóró pasit ismerek, mint magas csórót. Magas hajléktalan férfit például még életemben nem láttam. Csak a nagyon extrém esetekben van kivétel, amikor a pasinak szó szerint karizmája és hatalma van a pénze mellett, mint pl. Bernie Ecclestone-nak.
2017. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!