Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha átlagos férfiként a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos férfiként a szép nők tetszenek, az milyen következményekkel jár rám nézve?

Figyelt kérdés
Örökké egyedülálló leszek talán?

2017. jan. 29. 11:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hátha neked a mediterrán faszik tetszenek, és emiatt panaszkodsz, hogy nálunk ilyen kevés van, az olyan, mintha Kínában panaszkodna egy nő, hogy nincs egy vonzó férfi se, de nála a férfi az 195 centi.. bocsi, hogy Magyarország nincs tele spanyol meg bolgár férfiakkal :DD
2017. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy nézem, a férfiak sokkal igénytelenebbek. Rengeteg gusztustalanul felöltöző, koszos ruhás, bilidrizurás, csoffadt copfos, egészségtelen kinézetű férfit látok. Nők sokkal többet törődnek magukkal, a ruháikkal, bőrükkel, sminkjükkel. Ha a férfiak igényesebbek lennének máris több lenne köztük az átlag feletti. De ha amiatt magasak az igényim, mert az ápolt férfiak tetszenek igazán (ami mondjuk nem csak a fürdést és fogmosást jelenti), akkor vállalom. Nem azt várom hogy növesszen dúa szakállat, amikor csak diákbajsza van, vagy legyen sok haja, amikor nem lehet. Csak legyen igényes, ízléses. Ne az árja le a külsejét, csak mert b uzis foglalkozni vele...
2017. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne érts félre, én igényes vagyok, és mindig próbálom kihozni az adott napból a maxot. Sokan már röhögtek is ki, mert egy házi biliárdozásra is viszonylag elegáns pulcsiba, normális ruhában mentem. Tény, hogy vannak igénytelen srácok, de ugyanúgy vannak igénytelen fiatal lányok is. Kopott, lógó póló, olyan pulcsi, amit én 10 évesen hordtam, copf, zsíros haj, igénytelen arc, igénytelen körmök. Nem, nem kell cicababának lenni, csak egy alapvető nőies megjelenést képviselni. Viszont itt már akkor a csaj átlag feletti lesz, és akkor már egy átlagos, igényes srácnak nem lehet reális elvárása, egy ilyen lány? Szerintem de.
2017. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Senki nem válaszolt a kérdésre, csak mindenki magát fényezte, és engem leszólt.


Kár! :)

2017. jan. 30. 16:25
 25/25 anonim ***** válasza:
Lehet, ha nekem átlagos nőként van esélyem helyes pasira. (Hint: eddig nem volt)
2017. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!