Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha átlagos férfiként a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos férfiként a szép nők tetszenek, az milyen következményekkel jár rám nézve?

Figyelt kérdés
Örökké egyedülálló leszek talán?

2017. jan. 29. 11:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy pénzzel kell egyenlíteni, hidd el, ha akarnék én is tudnék villantani apuci vagyonával, de nincs szükségem olyan nőre, akit ezzel fognék meg. Egyenlíteni úgymond intelligenciával, kedvességgel, törődéssel férfi is, nő is tud, csak akarás kérdése. Egyébként tudom, hogy itt vannak irreális elvárások, és a modell lányokra rámondják, hogy nem szépek. Viszont ha Pesten a velem egykorú lányoknál 10ből 5re mondom, hogy szép, 3-ra, hogy átlagos, 2-re, hogy nem tetszik, az nem hiszem, hogy azt sugallja, hogy irreálisak az elvárásaim. Visszafele már kicsit más a helyzet szerintem, vagy minden lánynak egy típus jön be, vagy velem van baromi nagy baj, hogy sose tetszettem még senkinek külsőre úgy, hogy edzett vagyok, és igényesen öltözködök, mindig figyelek a megjelenésemre.
2017. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Én több szép nőt látok, mint férfit. Most januárban egyet láttam csak.


Helyes férfi nekem az, akit megnézek, utánafordulok, és megszólal bennem az a 12 éves kislány, aki a "nagyfiúkat" leste a suli folyosóján.


Decemberben 4 ilyet láttam, direkt számolom.


Nőből nem tudom, mert nagyon sok szépet látok. Gondolom, betegnek néznek, hogy bámulom őket.

2017. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Épp az én állításomat támasztottad alá, hogy a nők kevés férfira mondják azt, hogy helyes, mint fordítva, a férfiak a nőkre. Ami nem feltétlen igaz, lehet csak mások az igényszintek.
2017. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

De ezt úgy mondod, mintha ugyanannyi objektíven 10-es, 9-es, stb nő és férfi lenne, csak a nők nem akarják ezt látni.


Azt szoktam mondani, ha egy biszexuális földönkívüliekből álló csapatnak kéne tízes skálát létrehoznia, ami nincs nemekre bontva, a tetején sokkal több nő lenne, az alján pedig több férfi.

2017. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Itt nincs objektív, itt csak szubjektív van. Az hogy ki hányas, azt az elvárás dönti el, semmi más. Nekem a 10es csak egy hétköznapi szép lány, aki aranyosnak, kedvesnek tűnik. Naponta látok ilyet. Az hogy neked a 10es faszi egy romantikus filmből kiragadott, fullra elérhetetlen tag, amilyet havonta 4et látsz,az azt jelenti, hogy túl magasak, már már irreálisak az elvárásait, míg nekem a 10es csaj egy életszerű, reális keretek között működő szint. Nem hinném, hogy arányaiban több lenne a szép lány, mint a helyes férfi, csak az elvárások között van elég nagy különbség.
2017. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezek a férfiak milyenek, mivel az utcán látom őket. Onnan nehéz megmondani, hogy ki kedves, romantikus.


Az az opció teljességgel elképzelhetetlen, hogy nincs elég helyes pasi?


Mert ha pl azt vesszük, hogy itt sok férfi a magas pasik miatt nyávog, és én a 157 centimmel látom, hogy kb a legtöbb pasi szemmagasságban vagy egy picivel felette van, tehát nem magas, akkor még sincs annyi magas pasi.


Ez csak úgy jön ide, hogy most mondhatod, hogy szubjektív, de azért annyira nem az. Ja, úgy szubjektív, hogy neked az a csaj 10-es, a haverodnak meg 8-as. De olyan nem lesz, akit te 10-esnek látsz, a másik meg 1-esnek.


Nézd meg ezt a kérdést is. Vagy szinte naponta van a "szeretek enni, nem akarok fogyni, lehet-e csinos barátnőm" emberektől kérdés.


Szerintem a nőkkel szemben sokkal nagyobb az elvárás. Már tinikorban is. Az a kövér ronda nő, akire nem néz rá senki kétszer: ő is szőrtelenít, krémez, sminkel.

2017. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem kevesebb embert szapultak általános iskolában a kövérsége meg egyéb tulajdonsága miatt, mint engem. Én változtattam ezen. Ha azt várnám el, hogy egy nő annyit foglalkozzon a testkompozíciójával, mint én, akkor kb a fitnessmodellek körül kéne keresgetnem, de én ezt nem várom el. Én csak annyit szeretnék, hogy az átlagosnál kicsit szebb legyen, és ha egy nő foglalkozik magával, és nőiesen öltözködik, akkor már ezt a szintet hozza. Vicces mert van egy haverom akivel totál ellentétes az ízlésem . Ami neki 10 az nekem 5 és fordítva. A lányoknál meg az egy kaptafát látom, a korosztályokban mindnek a borostás dús hajú 185 centis faszik jönnek be, aki persze úgy néz ki, mint Zac Effron. Ha meg valaki netalán kopaszodó vagy alacsony az már nem annyira jó party, bármit is csinál. A férfiak sokkal de sokkal hamarabb mondanak egy nőt átlag felettinek, mint fordítva, és nem, nem azért mert kevés a helyes férfi, hanem mert nem akkorák az elvárások, és ha egy csaj bunkó pitsa, akkor nem a lehetőséget, meg a rosszkislányságot látjuk benne, hanem menekülünk tőlük. Mondd azt, hogy fordítva is így van, mert így van, ugye?
2017. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem Zac Efron nem jön be fejre,de Fabregas igen.Nekem ő 10/10es,habár tyúkmelle van,mások meg leszóltak,mit eszek rajta, nem akkora szám.

Ahhoz képest,hogy a férfiaknak nincsenek nagy elvárásai,én még igazán csúnya nőt nem láttam korabeli csúnya pasival, csak idősebbel.

2017. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem a csaj választotta az idősebbek, a fiatal srác helyett? Nem azt mondtam, hogy a férfiaknak nincsenek elvárásaik, csak azt, hogy sokkal reáliasabbak, mint a nőknek. Én nem egy színészről, meg focistáról, álmodozom éjszakánként, meg nem ők nekem a 10es lányok, hanem Nórika, a csinos egyetemi csoporttársam, ami nem csak csinos de nagyon cuki is. Érted már, hogy mire gondolok? Ha a nők is a Földön járnának, akkor nem heti 1 nekik tetsző férfit látnának, hanem napi 10et.
2017. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Fabregas mellett a pasim is 10/10es,meg a legtöbb spanyol pasi is,na meg katalán.Akár színész,stb,akár nem.Nekem kb. a legtöbb barna pasi tetszik, legyen akár bolgár,azeri,portugál,stb. Ide a civilek is beleszámítanak.Csak itt aki kreolabb,az 80%ban roma és az megint más kultúrkör,pardon.
2017. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!