Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha átlagos férfiként a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos férfiként a szép nők tetszenek, az milyen következményekkel jár rám nézve?

Figyelt kérdés
Örökké egyedülálló leszek talán?

2017. jan. 29. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiben ki tudsz tűnni, akkor nem feltétlenül. Ilyen lehetőség a jó beszédkészség, a jó anyagi helyzet, a kisugárzás.
2017. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy. Hisz férfi vagy, lehetsz egy ocsmány gnóm disznó, neked akkor is jár a modell csaj.
2017. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
A bal kezeden kívül nem igazán fogsz mással intim kapcsolatba kerülni, de lehet, hogy még ő is otthagy.
2017. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Szergej55 ***** válasza:
97%
Alapvetően mindenkinek azok tetszenek. De tényleg a saját szintednek megfelelően érdemes kapcsolatra partnert keresni.
2017. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Szergej55 ***** válasza:
32%
A 74%-os valami femináci kiküldetésben van itt?
2017. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Vicces, hogy a nőket szidják a felszínességükért, aztán az oldal tele van ilyen kérdésekkel a férfiak részéről.
2017. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Tán azért mert a nőknek a 70% szép, huuuuuh de válogathatak, de az én k.anyámat, ha nem a maradék 30% válogatok, mert akkor hímsonviniszta és stb.
2017. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Csak az a különbség, hogy egy férfi reálisabban látja magát. Tudja a hibáit, tudja, hogy mondjuk ő nem egy helyes, de nem is ronda, nincs gnóm feje, nincsenek óriási arcszerkezeti rendellenességei, és rámondja magára, hogy átlagos. Addig a csajok, akik átlagosak, ők meg barátnői egónöveléssel, meg udvarlók bókjai miatt elhiszik magukról, hogy ők gyönyörűek, pedig ők is max átlagosak. Aztán ugye mivel saját szint, ezért a csajoknak csak a top pasi kell, mert hát ők is szépek, pedig nem azok. Én meg vállalom mondjuk, hogy átlagos vagyok, sokat sportolok, igényes vagyok, amit tudok rendebe tettem magamon, normálisnak tartom magam, és erős egyetemen tanulok, így nem nagyképűség szerintem belőni az átlagnál egy nagyon kicsit csinosabb csajt. Nem mondom, hogy jár, mert nem jár, de nekem akkor is ők tetszenek, és ezek nem olyan irreális elvárások, mint nagyon sok, magát szépnek gondoló, átlagos lánynak, akik csak top faszikkal állnak szóba. 23/F
2017. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha a szép neked Emily Ratajkowskynál kezdődik, akkor igen,ha csak nem nyered meg a lottót, vagy nem örökölsz egy rahedli pénzt.De ha nem, akkor elég,ha el tudod adni magadat a dumáddal.
2017. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Hagyjuk ezt, hogy a férfiak hogy látják magukat meg a nőket. Modelleket belinkelsz, és húzzák a szájukat, hogy nem elég szépek. Nekik a szép nő átlagos, az átlagos meg átlag alatti.


És nőként még "kiegyenlíteni" sem lehet. Én örököltem rahedli sok pénzt, mire megyek vele a pasiknál? Semmire.


A vicc az, hogy nem is akarnék, mert lehet, hogy van olyan ember, akinek beveszi a gyomra, hogy a másik csak azért ugrál rajta, mert csukott szemmel a pénzre gondol, de engem ez valahogy nem indít be.

2017. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!