Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megkérdezzem ezt egy pasitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem ezt egy pasitól?

Figyelt kérdés

Arról van szó.

Hogy lefeküdtem vele.

Utána egy hétig, még beszéltünk ,de nem folyamatosa.

Illetve làjkolta is a dolgaim.

De most egy hete már semmi...nem ir rám ,nem keres, nem kerdez semmit.

Tsli elott erdeklodott....tali utan mar a szexrol lehetett csak velr beszelni.

Kiutazott kulfoldre 2 honapra , de ha erdekelnem ram irna ugyebar.


Megkerdezzem tole,hogy nem erdeklem? Mert nem keres...nem ir ram.. Mert ugy erzem nem...meg a szex miatt sem ir ram


2017. jan. 28. 00:56
1 2
 11/17 kolosszus22 ***** válasza:

Ha nagyon akarsz ráírhatsz, de ne táplálj nagy reményeket. Ez tipikus csak dugni kellettél dolog volt a részéről, nem akar ez tőled már semmi komolyat. Az, hogy lájkolgatott, meg írt még egy hétig semmit nem jelent. Nem sikerült megfognod eléggé, az is lehet h más is van a háttérben, több oka lehet. Egyetlen dolog a biztos, ha tényleg érdekelnéd akkor keresne.

29F

2017. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én ezt a lájkolást nem értem. Tényleg ott tartunk, hogy ahelyett hogy találkoznátok vagy beszélnétek telefonon, azt várod hogy lájkol-e a face-en vagy nem?

Ráadásul nem is tinik vagytok. Mert ez kb a 15 évesek szintje.

2017. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

x9: az csak a levezetés volt. Ha a dugás után azonnal eltűnik, akkor várhatóan azonnal rájössz, hogy csak arra kellettél neki. Így meg etetett még egy hétig, amivel elérte a célját. Belezúgtál, és ezentúl te fogod keresni őt. Majd jelentkezik, ha megint dugni akar, te pedig boldogan ugrasz neki.

Őrület, hogy ezt az egyszerű, átlátszó lépést mennyi lány bekajálja.

F.

2017. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*#9
2017. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Lehet van több oka.

Én vele azért mentem bele.

Mert nagyon kivoltam valaki miatt,hosszú hónapokon keresztül.

Tisztàra bele voltam már betegedve,fizikailag is megviselt,fogytam sokat, arcomon is látszik.


És nagyon túl akartam lenni rajta.

Azthittem , hogy jobb ha valakivel lefekszem ,hatha segit.

Tobb mint 4 honapig senkivel nem voltam,hianyzott is es kinlodtam allandoan az illeto miatt lelkileg...de nem volt jo ötlet mert sz@r erzes megint, hogy nem nez ez se semmibe...


Neki meg felesege volt vagy 6 évig,elvaltak, aztmondta masfel eve nincsennek egyutt, kulfoldre is kijar dolgozni, 2-3 honapra...szval...meg az a gond h azt erzem h eloben nem tetszettem annyira neki mint kepeken.

Amugy tok sok nő lajkolja őt...meg kommentel neki.

Nem is ertem miert nepszeru a nok koreben, nem jo pasi... Aki miatt kivoltam, meg kivagyok meg mindig ,ő tenyleg jol nezett ki.

De most pluszba csinaltam magamnak terhet hogy megint azt kell megelnem h vki szrba se nez.

2017. jan. 28. 22:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Komoly gondok. Fæszhiány és kinézet alapján hajkurászott pasik. Sajnos ebben nem tudunk segíteni.
2017. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem a kinézet számít csak.
2017. jan. 29. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!