Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozásnál megkérdezzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásnál megkérdezzem a lánytól, hogy van-e pasija?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne kérdezzem meg,mert talán még egyből rávágja,hogy "igen,van" ??

2016. máj. 25. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, kérdezd, de ne rögtön. Hanem ha már alakul a beszélgetés.
2016. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ne ezzel indíts.
2016. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pedig szerintem pont az elején kellene, mert hiába mentek bele egy beszélgetésbe ha már pasija van, gondolom nem fogsz utána flörtölni vele stb
2016. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Kérdezd meg tőle?


Van e aki dugjon téged? Mert én szívesen tele vernélek.

2016. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezd meg, nem tök mindegy? Ezzel csak azt árulod el, hogy nyomulsz rá és puhatolózól mert hogy akarsz tőle valamit.
2016. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges.

Ha van pasija, jobb esetben nem áll le veled flörtölni, ha értelmes srácnak tart, esetleg beajánl egy barátnőjénél.

Ha nincs pasija, és még nem döntötte el, hogy akar-e tőled valamit, valószínűbb, hogy rá fogja vágni, hogy igen, van, és innentől bukta.

2016. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megkérdezni mert ha van pasija akkor ő maga fogja mondani és lezárja a dolgot.
2016. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer elhívtam egy csajt a tesco pénztárból forró csokizni, mert nagyon szimaptikusak voltunk egymásnak. Vagy 50x beálltam a kasszájához, mire végre üres volt a sora és tudtam beszélgetni vele. Mondta, hogy eljön, eszembe se jutott, hogy megkérdezzem, hogy van-e valakije. Egész addig, amíg el nem jött nem is tudtam még a nevét sem, sosem volt időm megnézni a névtábláját.

Délután 2 -től este 8 -ig beszélgettünk a forrócsokik felett, nagyon értelmesnek tűnt, és nagyon jót beszélgettünk, majd haza vittem, és mentem haza. Megbeszéltük, hogy más nap ismétlés. Otthon gondoltam bejelölöm facebookon. Facebookon rákerestem, és kapcsolatban volt, a gyerekkori jó barátommal. Undorító.

2016. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyen velem is volt, csak én lány vagyok és a fiú játszotta ezt el velem. Elhívott randizni, elmentem, több órás randi volt, séta, vacsi stb...majd hazafelé megkérdeztem mióta van egyedül, erre közli hogy nincs egyedül, van párja. Mondom kössz B+...

Szóval aki biztosra akar menni inkább kérdezzen mindent meg. És még akkor is lehet hogy hazudnak neki.

2016. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
Semmit nem jelent, hogy van-e pasija... lehet már éppen szakítófélben vannak, de lehet, hogy egy ribi..
2016. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!