Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Butaság lenni ráírni szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenni ráírni szakítás után az exem legjobb barátjára, hogy megkérdezzem mi volt pontosan a szakítás hátterében?

Figyelt kérdés

Nem veszekedésben váltunk el, de eléggé megbántott és azóta se beszéltünk. Az utolsó beszélgetésünk során pedig nagyon ellentmondásos volt az egész, hogy mit akar és mi a baja. Semmiképp sem írnék neki ezek után, de még mindig hiányzik és érdekel is, hogy mi van vele és úgy érzem tisztáznom kellene az egészét, hogy egyáltalán lezarhassam magamban.


A barátjával sosem beszéltünk még korábban, de mindkettőnknek sokat mesélt a másikról az exem.


2016. máj. 21. 17:14
 1/7 CptTomato ***** válasza:

Nem butaság.. csak felesleges.

Ha normális úgysem megy bele... ha meg mégis akkor milyen pozitív módon befolyásolja ez a jövődet?

2016. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz a srác személyes jelenléte, hogy le tudd zárni magadban ezt az egészet. Tisztázd magadban a dolgokat, bocsáss meg neki, ha megbántott téged, engedd el őt, kívánj neki boldogságot magadban, akár írhatsz egy elengedő levelet is magadnak, ezáltal is kiírod magadból a gondolataidat, aztán szépen lezárod a múltat, és kész.


Új életet kezdesz nélküle.

2016. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt már mind megcsináltam, de mégis úgy érzem, hogy nem szeretném addig elengedni, amíg nem tudom biztosra, hogy muszáj. Még mindig reménykedek benne, hogy újra összejöhetünk és ezért akarom tudni, hogy esélytelen a dolog vagy nem. Mint mondtam az utolsó beszélgetésünkben nagyon ellenmondó volt minden amit írt, konkrétan ki is mondta, hogy nem akar szakítani...
2016. máj. 21. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha ennyire személyesen le akarod zárni, akkor miért hátulról jössz, hogy majd a barátján keresztül érdeklődsz? Gyáva vagy akkor az exedre írni? Ekkora nagy a büszkeséged vagy mi?

Miben reménykedsz úgy őszintén? Ha szakítottatok, akkor ennyi. Ha nem akar veled beszélni, akkor mit erőlteted a dolgot? Ne légy önző és egoista, hogy csak az legyen, amit te akarsz!


Ha meg nem akar szakítani, akkor meg beszéljétek meg éretten felnőtt ember módjára, de akkor őt keresd meg, ne a haverját! Mert ez így gáz!

2016. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mi szükség ennyire agresszívan válaszolni, szerintem nem adtam rá okot. Egy jelző se igaz rám abból, amit leírtál és ezt te is tudnád, ha ismernéd a teljes történetet. Egy dolgot találtál el, valóban úgy érzem, hogy megaláznám magam, ha ezek után újra írnék neki. De ugyanez igaz lenne, ha a barátnőjének írnék. Nem írok egyiküknek sem és megpróbálok továbblépni.
2016. máj. 21. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Felfogásoddal és hozzáállásoddal eleget adtál erre. Nem az a teljes történet a lényeg, amit nem írtál le, az olyan számunkra, mint ha nem is létezne, hanem az a lényeg, amit ide leírsz, mi csak ez alapján tudunk véleményt írni, tehát, ha nem teljes a story, akkor írd le normálisabban!


Gyávaság: nem mersz az exedre írni, ezért a haverját akarod felhasználni a saját céljaid elérésére, hogy ő legyen a közvetítő.

Büszkeség: "Semmiképp se írnék neki ezek után.." pedig beszélni szeretnél vele.

Önzőség: az, hogy te mit akarsz, az merőben ellenkező lehet azzal, amit ő akar, nem keresett eddig, lehet, hogy oka van.


Az utolsó mondatod a kulcs: "Nem írok egyiküknek sem és megpróbálok továbblépni."

Mondtam, hogy nem szükséges személyesen elbeszélgetni vele, magadban is simán le lehet zárni a dolgokat, ha akarod!

Ne próbáld, hanem tedd. Yoda mester mondta: "Tedd vagy ne tedd, de sohase próbáld!"

Ha valamit nagyon akarsz, akkor meg tudod csinálni, higgy magadban és váltsd valóra a kitűzött célodat!

2016. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak felesleges, semmi értelme. Olyan mintha a háta mögött szervezkednél. Anno nekem is volt ilyen gondolatom, még álmomban is, de aztán nem lett belőlle semmi. F
2016. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!