Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen határozott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen határozott és önbizalommal teli egy férfi, ha folyton elutasításokba fut bele?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom ez nem a 35. siránkozó kérdés.

Hanem olyan irányú, hogy kérlek adjatok tanácsot, hogyan szerezzem vissza az önbizalmam, a határozottságom, ha kosarat kapok egy két lánytól, illetve ha az online ismerkedések is alig alig működnek?

A lételemem a társaság, ebben a városban viszont senkit nem ismerek, nincs baráti kör.

Online beszélgetések is megnyugtatnak, de mikor ott sem keres senki, illetve alig alig válaszolnak, folyton elásom magam újra az önbizalmammal együtt.

Hogyan kapjam vissza mindezt? hogyan legyek magabiztos, még akkor is ha elhajt egy lány?

Ne gyertek olyan közhelyekkel hogy járj bulizni, társaságba, kondiba, stb ez mind megvan azon lehetőséghez képest hogy azért nem életcélom minden egyes délutánomat egy pub ban üldögélve tölteni, hátha betoppan életem barátnője.

Hogyan tudnám picit felületesebben kezelni azt, ha nemet mondanak?

Jelenleg úgyérzem, hogy ha senkinek sem vagyok egy kicsikét sem fontos az olyan szinten hat rám, hogy szinte depressziós leszek.

26/F



2017. jan. 25. 14:45
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Én is kíváncsi lennék erre a srácra, hogy csinálja, mert a legtöbb lánynak a küllem számít, nem a belbecs.

De mi van ha nincs egy vonzó külsőm? ha nem kapok visszajelzést hogyan legyen önbizalmam, ezáltal határozottságom, és magabiztosságom, amit annyira de annyira keres minden lány?

ok okozat, és tényleg ördögi kör.

Csak tudnám miért írják, hogy jobb szingliként mint egy rossz kapcsolatban? egy fenét jobb...egy darab sz/*rnbak érzed magad, ha nem vagy olyan ember akiért bomlanak a csajok.

a női szemszöget meg se nézem, mert még a csúnyácska csajoknak is napi 2-3 an mindig írnak, aki meg átlag vagy szebb, 10 fölött kapja az üziket/nap. Megnézném azért az ilyen lányt, hogy mi lenne ha 1 hétig, nem 1 hónap mint egyszer írtam máshol, csak 1 hétig, nem írna neki senki, nem keresné senki, sem utcán sem messengeren, sehol.

Hol lenne az önbizalma a magabiztossága és a kisugárzása?

2017. jan. 26. 08:06
 12/30 anonim ***** válasza:

A válásom után fél évig nem volt senkim, nem is kerestem. Aztán volt egy másfél éves kapcsolatom, de nem volt az igazi. Egy bő éve van vége. Tavaly decemberben szeretkeztem utoljára, senkim nincs azóta. Őszinte legyek? Nem is nagyon kerestem, mert jól érzem magam a bőrömben és felesleges szükségmegoldás nem kell. Jó volna társat találni, de mivel benne voltam egy másfél éves kapcsolatban aminek tudtam, hogy nem lesz komoly vége,még egyszer nem biztos, hogy ilyet akarok. Nem kesergek, nem nyavalygok. Élem az életemet, az önbizalmamat nem kezdi ki senki és semmi, mert nem arra építem hogy mit mondanak a férfiak rólam. (nem is érdekel, hogy őszinte legyek. Tudom, hogy az a kettő akivel párkapcsolatban voltam, és ismert, az tisztelt és szeretett, egy random idegen véleménye se nem pozitív, se nem negatív.)


Az élet más területein igyekszem most kiteljesedni, munka, hobbi, barátok és család. Tudom, egy bő tízessel idősebb vagyok nálad kérdező, de én fiatalon is így gondolkodtam. Ha nem vagy képes egyedül élvezni az életedet, mással is csak egy darabig fogod. Aztán jönnek a gondok. A miden nő szemét című műsor. Mert ha nem szereted magad annyira hogy élvezd a saját társaságod, más sem fogja.

2017. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

pont ezért írtam hogy nem a sokadik nőostorozó kérdésnek szánom. igazuk van a csajoknak, természetes hogy mindenki a legjobbat keresi.

csak az a "legjobb" sokszor nem biztos hogy a való életben is az.


Azért a tavaly december, az alig pár hete volt...szóval olyan nagyon nem rég :D


Azt viszont nem hiszem el, hogy neked nem építi az önbizalmad, és nem tesz magabiztossá egy szép mosoly egy sráctól, egy flört, vagy csak annyi h egy stílusos ürge végigmér....

lehet hogy nem érzed, de szerintem ezek igen komoly erőt adnak

2017. jan. 26. 12:52
 14/30 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tavaly előtt. Azt akartam írni, hogy decemberben volt egy éve, de nem jól fogalmaztam.
2017. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Pedig a 12-esnek igaza van...

Egyébkènt hazudnék ha azt mondanám, hogy nem számít a külső. Viszont 4.éve vagyok szerelmes egy olyan pasiba, aki egyáltalán nem az esetem. Hogy mivel fogott meg? Azzal, hogy intelligens, van véleménye, kisugárzása, optimista és olyan èletszemlélettel rendelkezik, amit tanítani kéne. Amikor együtt vagyunk, akkor egyfolytában nevetünk ès a legsz@.rabb hangulatomból is 10 perc alatt kirángat csak azzal, hogy ott van mellettem. Egyáltalán nem a külseje fogott meg.

2017. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

utsó: de legalább adtál neki esélyt. nálam rengetegszer van, hogy olyan citrombaharapott képpel néz rám egy lány, máég ha nem is ismerem, hogy az életkedvem is elmegy.ezert kérdeztem, hogy mit tegyek, hogy ne adjak ennyire ismeretlenek véleményére?

ha nem jött be külsőre a srácod, leírnád, hogyan ismerted meg?

2017. jan. 26. 18:36
 17/30 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy egy környezetben tevèkenykedtünk (hobbi/munka) ès egy bizonyos dolog kapcsán kènytelenek voltunk sokat együtt dolgozni. Én alapvetően elég barátságtalan és zárkózott vagyok, ő akart mindenáron megismerni és jóban lettünk. Kb 2 évig barátok voltunk, utána vettem észre magamon, hogy igazából vele érzem magam a legjobban és bármi van, rá mindig számíthattam. Nem akartam beleszeretni, mert barátok voltunk, de máshogy alakult.


Figyelj, ha nem vagy bűn ronda, rohadó fogakkal ès gomba séróval és még eszed meg humorod is van, akkor simán lehet (nagyon sok barátomnál így van), hogy csak rossz embereket fogsz ki. Egyik ember sem tökèletes, azok a nők sem, akikkel randizol. Szerintem eleve baj az, hogy lászik rajtad az önbizalomhiány, nem tudsz feloldódni egy randi alkalmával és nem tudod magadat adni.

2017. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Azért az se jó ha valaki olyannak van önbizalma aki nem jôn be a nőknek,mert azt mindjárt lebunkózzàk!

Àltalàban egy jó pasinak lehet tájszólasa,lehet ràmenős,azt tőle elnézik!

2017. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Az önbizalom nem bunkó viselkedést jelent vagy kivagyiságot. Az önbizalom az is, hogyan reagálsz le egy elutasítást, vagy bukást, meg az is hogy nem kötsz méltatlan kompromisszumokat, nem hagyod senkinek, hogy átgázoljon rajtad, céltudatos vagy, tudod mit akarsz és megküzdesz érte. Ezeknek semmi köze a bunkósághoz, ha meg valaki annak tart azért mert kiállok az elveimért, akkor az őróla többet árul el mint énrólam.
2017. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

akkor pl odamész egy lányhoz/ sráchoz akit nem ismersz sehonnan. sose láttad. megkérdezed pl random hogy szia, te is ide jársz? jó ez a hely de kicsit lehetne színvonalasabb mit gondolsz erről?

válasz: szia , jah nem rossz, de ne haragudj, van barátom, nem ismerkedek. (és ehez vancsali, citrombaharapott kép, vagy erőltetett mosoly.

hogy reagálod le???

2017. jan. 28. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!