Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen határozott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen határozott és önbizalommal teli egy férfi, ha folyton elutasításokba fut bele?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom ez nem a 35. siránkozó kérdés.

Hanem olyan irányú, hogy kérlek adjatok tanácsot, hogyan szerezzem vissza az önbizalmam, a határozottságom, ha kosarat kapok egy két lánytól, illetve ha az online ismerkedések is alig alig működnek?

A lételemem a társaság, ebben a városban viszont senkit nem ismerek, nincs baráti kör.

Online beszélgetések is megnyugtatnak, de mikor ott sem keres senki, illetve alig alig válaszolnak, folyton elásom magam újra az önbizalmammal együtt.

Hogyan kapjam vissza mindezt? hogyan legyek magabiztos, még akkor is ha elhajt egy lány?

Ne gyertek olyan közhelyekkel hogy járj bulizni, társaságba, kondiba, stb ez mind megvan azon lehetőséghez képest hogy azért nem életcélom minden egyes délutánomat egy pub ban üldögélve tölteni, hátha betoppan életem barátnője.

Hogyan tudnám picit felületesebben kezelni azt, ha nemet mondanak?

Jelenleg úgyérzem, hogy ha senkinek sem vagyok egy kicsikét sem fontos az olyan szinten hat rám, hogy szinte depressziós leszek.

26/F



2017. jan. 25. 14:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagy egyedül, sok fiúbarátomtól hallom ugyanezt. Szokták néha mutogatni a levelezèseket és minden 2.nőneműnek az a kérdése (fél óra beszélgetés után), hogy milyen kocsija van, illetve hogy vam-e lakása ami saját.

Ez nem a te hibád, nagyon ritka amikor normális embert lehet kifogni, én mondjuk eleve nem értem a netes társkeresőket.

Buliban sem lehet ismerkedni, mert általában mindenki kapcsolatban van, aki meg nem, annak megvan az oka. Neked is csak azt tudom tanácsolni, amit nekik: járj továbbra is bulizni, èlj, ne görcsölj rá ennyire és úgyis előbb-utóbb találkozni fogsz valakivel. Nem kell mindenáron ismerkedni, mert önhibádon kívül csak visszautasítást kapsz és csak rombolja az önbizalmad.

2017. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Mèg annyit hozzáfűznèk, hogy én pl.sosem ismerkedtem buliban amikor nem voltam kapcsolatban, mert szórakozni mentem le a barátaimmal, nem ismerkedni. Nem szerettem ha zaklatnak. A páromat pl.egy baráti társaságon belül ismertem meg, szóval max barátkozz, hátha ott ismersz meg valakit! :) #1 voltam.

28N

2017. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel egyvalamit kivéve. Azt írja, előbb-utóbb úgyis találkozol valakivel. Hát, ez nem biztos.
2017. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel youtube-ra. Szabó Péter, Brian Tracy, A Titok című film, A békés harcos útja, A tudatalatti tíz parancsolata stb. Önbizalmad akkor lesz amikor szereted és elfogadod magad úgy, ahogy vagy. Ezek ebben segítenek. Abban talán nem, hogy csajozógép legyél, de abban, hogy szeretni tudd magad, egészséges önbizalmad legyen és bevonzd az életedbe a megfelelő társat, mindenképp segítenek....ha abbahagyod azt hogy a problémára koncentrálsz és inkább megoldás központú leszel. Szép napot neked.
2017. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Jó pasi vagyok. Kedvelnek a nők, de még sincs sokszor önbizalmam. Nem tudom mitől függ.
2017. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj veletek, hogy ti az alapján akartok önbizalmat, amit hisztek, hogy felétek kommunikálnak, vagy amit elvárásnak gondoltok. De ez nem önbizalom. Ha az lenne, le sem tojnátok az elutasítást. Jó esetben az rossz pár óráig és annyi. De mi lenne, ha ezt megfordítanátok? Lakótársam egy iszonyúan (nem tudom máshogy mondani, mert tény) ronda srác. Ráadásul olyan velem egy magas lehet, én meg 174 cm vagyok. Bringával jár, de olyan dumája meg kisugárzása van, hogy kétnaponta más csajjal jön haza. Ő azt mondta, ez tanulható. Meg hogy ő a csajok fantáziájánra épít. Megadja nekik a rosszfiút, közben meg egyébként egy plüssmaci.
2017. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha sikertörténet lennél, ugy nem kunszt a határozottság és az önbizalom.
2017. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy ördögi kör, én is hasonlóban vagyok. (Igaz nekem az is nagy problémám, hogy a jó visszajelzéseket mindig kimagyarázom magamnak, hogy az miért nem ér, miért nem igaz, miért nem számít.)
2017. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
S milyen dumával hozza kb haza a csajokat? Nehéz elhinni de én is hallottam 1-2 ilyen esetről.
2017. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Jó duma? Nem tudom, èn ismerek egy pasit, aki viszonylag jól is néz ki, jó dumája van ès még figyelmes is. Mégsem talál magának barátnőt (normálisat), csak olyanokat akik kihasználják.
2017. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!