Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy a társkeresők egy időre tiltsák a férfiak regisztrációját?

Figyelt kérdés
Vajon ez jó megoldás lenne a nemek eltorzult arányai ellen?
2017. jan. 24. 09:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
31%
Szerintem csak kereset igazolással regisztrálhassanak a pasik társkeresőkre. Legalább lehetne látni, hogy el tud-e tartani egy nőt vagy nem. Így tudnánk, hogy kit lehet komolyan venni :).
2017. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem az eltorzult arányokkal van a baj.

Ha ugyanannyi lenne a nemek aránya, 10 ből 8 férfi ugyanúgy minden nőre ráírna hogy "mizu szex ma?" és hasonlók...

Szóval ugyanúgy müködésképtelen lenne a dolog.


Szerintem ha a férfiak nem írhatnának csak a nők az sokkal jobb megoldás lenne.

Nők nem csömörlenének meg a sok idióta levéltől.

Férfiak meg ösztönözve lennének minél jobb profil lètrehozására különben nem kapnának megkereséseket.


Szerintem ez így jobban működne mint jelenleg, mert azt ugye tudjuk hogy mostani formájában szinte értelmetlen felregisztrálni , nőknek és férfiaknak egyaránt.

2017. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 az ötlet nem rossz, elméletnek. De gyakorlatban a dolog megbukna, mint tudjuk a nők nagy része nem kezdeményezne semmilyen körülmények között sem.
2017. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szergej55 ***** válasza:
Akkor csődbe fognak menni a társkeresők.
2017. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!