Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzitek, hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek, hogy a netes társkeresők olyan "erőltetettek"?

Figyelt kérdés
én pasiként kicsit így érzem...
2016. okt. 29. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

De. Nincs meg az a játék, mint a valóságban, ahol sokszor csak úgy kialakulvalami, hanem mindenki csak megy előre a megszokott úton, mindig ugyanakból a panelekből építkezve.

- fú, most kell írni egy frappáns levelet.

- meg kell tudni, egyébként teljesen lényegtelen dolgokat a másikról

- témákat kell felhozni

- le kell beszélni egy találkozót.

Stb.

2016. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ..Csak ha kimerül a környezeted választéka ,mert mindenki foglalt és/vagy szarik a fejedre ,a netes kereső hatókörnövelésre tökéletes megoldás.
2016. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.
2016. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
nem. Ráírok az adott csajra, azt ha válaszol beszélgetünk, ha nem válaszol, akkor így járt!
2016. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy kissé erőltetett de szerintem nagyon hasznos! Ott legalább tudod, hogy nyugodtan ismerkedhetsz, mert az ott lévők is egyedülállók és párt keresnek. Ha az való életbe ismerkedik az ember akkor meg benne van a pakliban, hogy van valakije vagy momentán nem keres senkit

Szóval összességében szerintem nagyon jó

L

2016. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak éreztem, de pont egy olyan oldalon "néztem meg magamnak" a társkereső oldal műfaját, ami a sajátosságával elütötte ezt az előítéletem, s eléggé bejött, mert olyan eszközöket kínált, ami az oldalt önmagában már érdekessé teszi és nem érzed azt, hogy na itt te most vadászol, vagy rád vadásznak, hanem jól elvagy és közben jé, már van egy jegygyűrűd is.
2017. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!