Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lány lenne az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány lenne az ideális választás?

Figyelt kérdés

Most keresem a páromat, 2 lánnyal beszélgetek akik komolyabban megfogtak, értelmesnek tűnnek. És én is bejövök nekik úgy tűnik.

17 éves, nagyon aranyos arc, jó test, és nagyon kedves, szexuálisan jobban izgat, előszőr nagyon gyerekesnek tűnt, de ahogy többet beszéltem vele már nem tűnik annak.

20 éves, nagyon aranyos arc, testre túl vékony és alacsony (nem az esetem) viszont amiket ír magáról azok nagyon jellemzőek rám is, sok közös van bennünk, így amiket ír, hát nagyon szimpatikus. Viszont ő meg nagyot csalódott, és ahogy mondta összekell szednie magát, egy új kapcsolathoz.


24 F



2017. jan. 23. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiszed vagy sem, én nem rég ismerkedtem egy 17 éses lánnyal 25 éves létemre. Jó fej volt meg minden semmi gond nem volt vele, de az életfelfogása messze állt az enyémtől. Hiába bizonygatta nekem, hogy felnőtt szellemileg, nagyon gyerekes volt és kapcsolati szempontból is elég sekélyes volt a hozzáállása. Ezért el is válunk szépen egymástól. Én nem mondom meg mit csinálj, az éleg úgy is megtanít rá, a hibákból tanul az ember, anélkül nincs siker. Az én véleményem az, hogy inkább hagyd őket. Nem akartalak ezzel a sztorimmal elbizonytalanítani, csak jó ha tudod, hogy 17 évesen még gyerek, szellemileg pláne.
2017. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nahát igen ez nagy dilemma
2017. jan. 23. 23:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Az elsőt válaszd, mert túl leszel rajta.
2017. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az első jó választás lenne ha legalább 19 éves volna. Ő még rengeteget fog változni, mert valószínűleg azt se tudja, hogy pontosan mit akar az élettől, így ajánlatosabb csak haveri kapcsolatot kialakítani vele. A másodikkal szerintem találkozz, mert lehet szexuálisan is vonzani fog.

18/L

2017. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!