Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lány lenne az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány lenne az ideális választás?

Figyelt kérdés

Most keresem a páromat, 2 lánnyal beszélgetek akik komolyabban megfogtak, értelmesnek tűnnek. És én is bejövök nekik úgy tűnik.

17 éves, nagyon aranyos arc, jó test, és nagyon kedves, szexuálisan jobban izgat, előszőr nagyon gyerekesnek tűnt, de ahogy többet beszéltem vele már nem tűnik annak.

20 éves, nagyon aranyos arc, testre túl vékony és alacsony (nem az esetem) viszont amiket ír magáról azok nagyon jellemzőek rám is, sok közös van bennünk, így amiket ír, hát nagyon szimpatikus. Viszont ő meg nagyot csalódott, és ahogy mondta összekell szednie magát, egy új kapcsolathoz.


24 F



2017. jan. 23. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Az első, ne szórakozz olyannal aki nem jön be.
2017. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyik sem, 24 évesen mit akarsz egy 17 évestől ? Minek egy csaj aki nem jön be ?
2017. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Ezek alapján az első, a másodikhoz nincs meg a vonzalom.
2017. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért mert nehéz olyat találni akivel meglehet találni a közös hangot, témát... Volt aki egyidős volt velem, meg jó teste volt, de nem volt közös téma, és az arca sem volt aranyos. Nekem ez a kettő a legfontosabb, főleg a szép arc, a test másodlagos.
2017. jan. 23. 21:30
 5/14 A kérdező kommentje:

Most hát ugye van az vonzalom hogy bújós, romantikus közös alvás stb. az mindkettőnél megvan.

De van az az érzés hogy a sz*rt is kib*szom belőled, az meg inkább az elsőnél lenne, fiúk biztos tudják jó néha durvulni... az meg megint más kérdés hogy melyik lány mire vevő.

2017. jan. 23. 21:32
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem tudom ez legyen-e a fő szempont hogy szexuálisan melyik jön be jobban
2017. jan. 23. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

17 éves túl fiatal hozzád.

Ha a 20 éveshez is vonzódsz szexuálisan akkor őt válaszd.

Csúnyán fog hangzani, de sajnos nekem is van egy férfi az életemben akihez sokkal jobban vonzódok szexuálisan mint a páromhoz. Pedig szeretem őt és nem hagynám el ezért a másik férfiért! (Sose csaltam meg a barátomat, ezzel a pasival sem!!)

2017. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Egy kapcsolat csak akkor működhet, ha szexuálisan is megvan a vonzalom. És ha az egyik lánynál azt éreznéd, hogy a másikkal vadítóbb lenne, akkor az úgy rossz döntés.
2017. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Két szék közül a pad alá fogsz esni komám.
2017. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első rövid távra, a második hosszúra. Addig talán össze is szedi magát, amíg az elsővel vagy :D
2017. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!