Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el csajozni, úgy hogy végre legyen sikerem is?

Figyelt kérdés
Hiába adom önmagam, mint ahogy a legkényelmesebb lenne, de mindig kosarat kapok. A legtöbben nagyon felszínesek is...Ha az ember meg még elmondaná őszintén a szüzességét is az meg automatikusan kosár..Attól függetlenül normálisan eltudok beszélgetni velük, de mindig csak barátság marad a végén...(Normális válaszokat kérnék, és nem ilyen lekezelő beszólogatós véleményeket)
2017. jan. 23. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jött még el az a csajszi aki neked való lenne. Lehet Te is olyan lányok közt keresgéltél akik nem hozzád valók.

Én régebben mindig a nagy dumás pasikért voltam oda, de egyszer jött egy szerényebb fiú, aki úgy hódított meg,hogy romantikusan viselkedett velem és rengeteg figyelmet,kedvességet kaptam tőle.Éreztem, hogy én vagyok a mindene,majd egy reggel úgy ébredtem, hogy nekem pedig Ő a mindenem. Ha nem találsz olyan lányt aki a romantikát értékelni tudja azt ne akard havernak sem.

2017. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fejlődéssel! Fejben kell rendben lenni és minden megváltozik! A múltból pedig tanulj és csináld másképp!


Nekem bejött :-)

2017. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kitartó, kemény munkával!

Én interneten tanultam kulfoldi "mesterektol". Az elejen kemeny volt de aztan egyre jobban elveztem. Van baratnom masfel eve ugyan de az onfejlesztes es onmegvalositas meg mindig megy.

2017. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Játszd el az alfahímet. Nagy arc, nagy duma, keménykedés.
2017. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!