Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockkoncerten csajozni?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lesz a napokban Kárpátia koncert, és azon gondolkodtam, szerencsét próbálok kapcsolatok terén. Elsősorban 18 és 22 év közötti csajok véleményére vagyok kíváncsi. Ti mit szólnátok, ha egy ismeretlen srác leszólítana titeket a koncerten? Hozzácsapódnátok, vagy tudtára adnátok, hogy nem, mondván, hogy ti bulizni mentetek, nem ismerkedni?

2017. jan. 18. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én már nem ez a korosztály vagyok.

De én anno szórakozni mentem, nem ismerkedési céllal. Ha szimpatikus volt egy pasi és leszólított, beszélgettem vele, és számot cseréltünk, de ennyi, mert elsősorban az adott koncert miatt mentünk a barátokkal. Kivétel volt, erre az a helyzet, ha nagyon megtaláltuk a közös hangot.

Ha viszont nem értik meg, hogy nem! és folyamatosan nyomultak az már idegesítő volt és el is rontja a koncert hangulatát.

2017. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól lehet, tapasztalat. :D
2017. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Második, mesélnél róla? :D
2017. jan. 18. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom..mármint a koncert az elég hangos, azaz nem lehet beszélni, valószínűleg nem tudnám mit akar, meg lennék illetődve mert mindig meg vagyok ha ismeretlenek szólítanak meg váratlanul. Egyedül amúgy se megyek koncertre, szóval lenne társaságom, nem akarom otthagyni őket. Ha a srác csapódik hozzánk az felőlem oké, (ha szimpatikus) de felesleges, mert koncert alatt úgyis csak élvezem a zenét, ugrálok, stb nem alkalmas arra hogy valakit megismerjek, meg nem is akarok megismerni senkit. Ha kitartó az illető, vagy rögtön a koncert után jön oda, az kicsit más, akkor már inkább alkalmas az idő a beszédre. 19l
2017. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és a kitartás alatt nem azt értettem, hogy az egész koncert alatt próbálkozik, az baromi idegesítő és menekülnék amilyen gyorsan csak tudok. Hanem mondjuk próbálkozott egyszer, nem hallottam, lepattant vagy nemtom, aztán visszajön a végén.
2017. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
visszajön és elmondja amit akart (nem megy ez a mondatalkotás most:D)
2017. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) lehet, mégiscsak hanyagolnom kellene :D
2017. jan. 19. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer történt meg. Van pár ismerősöm, odajött hozzánk köszönni egy srác. Kedves voltam hozzá és úgy vélte, hogy több lehet közöttünk. Elkezdett dicsekedni, hogy milyen telefonja van, de bűzlöt az alkoholszagtól. A koncert végén odament a haverjaihoz, s megkérdezte tőlem ha nem maradok-e velük, s ők közben vedelték a sört. Kiábrándító volt az egész. Ellenpélda, hogy hogyan ne csajozz.

Elbeszélgetnék egy sráccal ha hozzám jönne, de beszélgetni max a koncert előtt vagy után lehet.

18/L

2017. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vennéd magadból kiindulva tolakodásnak, ha a koncert után, amikor mindenki menne haza, odamenne hozzád egy srác, hogy megtetszettél neki?
2017. jan. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!