Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jól tud csajozni mit csinált volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy fogorvosi rendelőben várakozok piszkosul unatkozok, mellettem ül egy lány, elkezdünk beszélni, érdeklődve kérdez. Bemegyek az orvoshoz mikor végeztem kérdezi mi volt, folytatjuk a beszélgetést, kap egy telefont. Sokáig beszél én meg megyek a dolgomra. Ez a tipikus nő, hogy sokáig beszél és látni sose lesz vége, mi férfiak max 2 perc alatt elintézünk bármilyen telefonhívást.

Hogy lehetett volna valamit kihozni a helyzetből?



2017. jan. 16. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott helyben? Mosolyogva odaadom a telefonom, irja bele a szamat. Ha akarja, meg tudja csinalni beszelgetes kozben is.
2017. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamire felírod a számod, és odaadod neki, hogy hívjon fel, te is szeretsz beszélgetni.

Vagy addig türelmesen megvárod, amíg mással beszél, és utána cseréltek számot.

2017. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Én is leírtam volna a számomat egy lapra. 90%, hogy keresett volna.
2017. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de ugye nagyon sokan voltak és nem éreztem magam annyira nyeregben, mivel ha engem felhívnak és beszélgetek valakivel aki tetszik én mindig vagy kinyomom vagy felveszem és azt mondom: Elnézést de most nem alkalmas.
2017. jan. 16. 11:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mutatom neki, hogy tegye félre a telefont egy pár másodpercre és odaadom neki a felírt számomat, hogy később folytassuk a beszélgetést (vagy megkérdezem a teljes nevét azzal az indokkal, hogy keressük egymást Facebookon - manapság sok nő elsőre szívesebben ad Facebookot, ráadásul olcsóbb is :D és több infót megtudsz róla).
2017. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél már ilyen csóró hogy egy vad idegen nővel akit soha életebe nem láttál még, egy rendelőbe kitudja milyen baja van, felakarnád szedni esetleg még meg is dgni? ez szerintem elég csóró lealacsonyitó dolog. Egy domináns férfi nem a vadidegen nők után fut
2017. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az, de ha nincsenek női ismerőseim? Kb. anyám, meg 1-2 haverom barátnője. Te hogy ismerkedsz akkor? Vagy neked amikor megszülettél már volt 100 női ismerősöd? Akik felém maguktól nyitnak azok vagy kislányok vagy dagadtak vagy nagyon megkeseredett nők. Szerintem aki normális azt mindenképpen nekem kell leszólítani.


Attól még lehetek domináns, mert nem futottam utána, nem vártam meg azt amég befejezi. Sosem megyek bele olyanba hogy csak én kérdezek a nő meg csak egy szavakkal válaszol. Szerintem nem ettől függ a dominancia.


A dugásról meg annyit, hogy nem dugok vadidegenekkel, nem akarok elkapni valamit. De elhívtam volna meginni egy üdítőt.

2017. jan. 16. 11:48
 8/13 anonim ***** válasza:

"Egy domináns férfi nem a vadidegen nők után fut"


Akkor hogyan ismeri meg őket? :D Vagy mindig abból a jó esetben max. 10-20 nőből "kukázik" magának barátnőt, akiket már régebb óta ismer?

2017. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pasiként nem adogatok telefonszámot egy Nőnek, mert ezzel csak magadat égeted le. Leírtak alapján nem hiszem, hogy túlzottan felkeltetted volna a lány figyelmét ha nyugodtan folytatta a beszélgetést a társaságodba. De tegyük fel, hogy mégis lett volna esélyed.

1. megvárod amíg befejezi a telefonálást és kezdeményezel egy találkát.

2. nincs időd megvárni, de gondolom Ő sem véletlenül volt a fogorvosi rendelőben, szóval könnyen kideríthető a neve és a telefonszáma(akár egy mondvacsinált indokkal biztosan el lehet kérni az asszisztenstől).Ha esetleg nem hajlandóak megadni a számát, akkor jó eséllyel megmondják mikorra van időpontja.

39F

2017. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen a 2. opció jó ötlet, de én az egyik orvoshoz vártam, ő meg a másikhoz, csak pont egymás mellett ültünk
2017. jan. 17. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!