Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyenkor csajozni?

Figyelt kérdés

Ilyen minuszban semmi kedvem kimozdulni úgymond bulizni, ugyanis vidéki vagyok és nincs buszom. Most nincs is képben normális nő akit randizni tudnék hívni és hiányérzetem van :(

24 F



2017. jan. 21. 17:33
 1/4 llorTllorT ***** válasza:
a hármas réten ,5ös mező.vigyél kapát.
2017. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor jobban elő is kell melegíteni a terepet. Van, hogy lehelni kell órákig a puncit, hogy hozzá ne fagyjon a nyelved az első lefetyelésnél.


Amúgy meg a csajoknál a buszozás régen rossz. Ilyen idősen koptatott már le anno engem is pár úgy, hogy randira mentem volna busszal, és kijelentették: "Ha nincs saját kocsid, el se gyere!"


De ezek a kisebbik bajok, kimozdulás nélkül főleg nem fog összejönni!

2017. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem sosem mondták hogy baj, hogy busszal járok

Ne értsd félre nem vagyok az az otthonülős fajta, nyáron minden nap megyek valahova, meg mostanság is délelőtt, de ilyen este fagyban amikor tömegközlekedés sincs, kész öngyilkosság, meg ha csajozni megyek akkor jó ruhákban járok amik drágák voltak és sokat dolgoztam értük, és sajnálom hogy bekoszolódik ilyen sz*r időben.

2017. jan. 21. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenhol. MAx elmész korcsolyázni ha tudsz, meg vannak beülős helyek, kocsmák, kisebb pubok. Nem fogod elhinni, mennyi szingli csaj lesz ott. Tapasztalat.

29f

2017. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!