Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Ha van egy match-etek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha van egy match-etek Tinderen, és nem írtok a lánynak, az miért van?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira megse jon be, hogy megeri rairni es van meg sok mas match helyette. De van ennek egy ellentete is. Amikor olyan jo a no hogy azert nem irsz ra.
2017. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemtom, ilyen még nem volt h ne írtam volna...
2017. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Véletlen húzott jobbra, éppen meglökte a pasija a könyökét.
2017. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miközben közösen nézték a felhozatalt :)
2017. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én néha csak a kezdő képet nézem meg. Aztán ha az jó akkor megy jobbra. Aztán mikor match lesz megnézem a többi képét is. Aztán kiderül h mégsem az esetem

Hozzáteszem h általában megnézem az összes fotót

2017. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eget rengető kérdések és válaszok! 😂
2017. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert minden lányt balra-jobbra húzok(/húztam) 15 km-es körzetben (minden nap) és amikor van napi szinten (minden nap) akár csak 2-3 matchem, akkor nincs időm mindenkinek írni.


Első nap írok 3 csajnak, az még kezelhető. Már a második nap ha írok az újabb 2-nek az már öt csaj és annyival biztos nem tudnék beszélgetni.


Jelenleg pár tucat csaj van a matchek között, akiknek még nem írtam. Ennyivel egyszerűen képtelenség beszélgetni. Emberileg lehetetlen feladat, de ezt gondolom mindenki megérti és nem kell magyarázni.


Hozzátenném ráadásul nem is budapesti vagyok a 2 milliós emberrel, csak egy 150 ezres nagyvárosban élek és csak a 18-24 éves lányok vannak beállítva érdeklődésbe.

23/F

2017. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7: ha már látod, hogy van egy adagnyi matched, utána akkor már nem keresgélsz újakat, ugye?
2017. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!