Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem vágynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem vágynak a szerelemre?

Figyelt kérdés

Még sosem találkoztam olyan férfival aki nem csak dugásra akart volna használni. Mindegyik csak arra megy, hogy a kapcsolatunk(már ha sikerül összejönnünk) csak szexualitásból álljon. Véleményem szerint ez csak egy plussz, nem a világ közepe. Negatív kommenteket megelőzve, nem vagyok túlsúlyos, sportolok. Tudok főzni.

20/L



2017. jan. 18. 19:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
Hát én nem ilyen vagyok. Persze, fontos egy kapcsolatban a szex, de a moziba járás, sétálgatás, borozgatás, együtt főzés, nevetés, hülyéskedés, és a szimpla összebújás is ugyanolyan fontos, legalábbis szerintem. Én mindig nőt keresek magam mellé, és nem csak a szex miatt szeretnék barátnőt. 23/F
2017. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
59%

Racionális? Légy szíves olvasd el még egyszer, amit a nyitóban írtál.

:D:D:D

2017. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%

Mi férfiak ugyanúgy vágyunk a szerelemre.


Azok nem szoktak rá vágyni, akiknek egy pislantására lecsúszik a csajokról a bugyi. Ők úgy vannak vele, hogy minek áldozzanak energiát bármilyen téren egy kapcsolatra, amikor bármikor, bárkit megkaphatnak.



Én mindig minden barátnőmben szerelmes voltam, nem is volt túl sok, de 2x5 évet töltöttem kapcsolatban ennek ellenére, mert ha megtaláltam akit kerestem, akkor őt akartam, és nem újabb numerákat.


Jobban kellene válogatnod, ha azt gondolod, hogy minden férfi ilyen.

2017. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
De vágynak, csak még te nem találkoztál ilyennel.
2017. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, hogy én eddig amelyik lányba szerelmes voltam, az rám se hederített. Amelyik meg csak szexre kellett, az meg persze belém szeretett. Szóval attól, hogy valaki nem szeret téged, még nem jelenti azt, hogy másba sem szerelmes.
2017. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jók a kommentek. Akik normálisan válaszoltak azok kaptak "like"-ot. Elég sokan trollkodnak, de hiába mert véleményeket kértem. :)
2017. jan. 18. 19:39
 17/30 anonim ***** válasza:
52%

Férfi vagyok. Nem vagyok túlsúlyos, sportolok. Tudok főzni, és még jó munkám is van, sőt az a típus vagyok, aki nem dugásra "használja" a nőt.


Mégis 1 éve egyedül vagyok. Valószínűleg mégsem erre van manapság kereslet :)

2017. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
40%
Nokedli szaggatás hogy megy Angyalom? :D
2017. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem úgy teszed fel a kérdést (esl. saját magadnak), hogy miért nem veszed észre azokat, akik nem ilyenek?
2017. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Szergej55 ***** válasza:
39%
Nincs kedvem ok nélkül pofára ejtődni.
2017. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!