Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt férfiak, akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt férfiak, akik úgy érzik már képtelenek lennének a szerelemre, vagy nem valók egy házasságba, arra, hogy gyereket neveljenek? Ha igen, ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát pl. én paranoid skizofréniával még önmagamat sem bírom elviselni sokszor.
2015. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán erről írok. Vannak akiknek határozatlanságukból adódóan nincs kapcsolatuk, nem tartják magukat alkalmasnak a házaséletre. Megint mások nem tudnák elviselni a kötöttségeket. Ezernyi dolog lehet akadályozó tényező.
2015. szept. 16. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom én az lennék. Ez talán abból is ered, hogy nem láttam megfelelő mintát magam körül. Attól tartok én is ezt az irányt követném, mivel nem ismerek mást. Régóta egyedül vagyok, de azért azt nem állítanám, hogy képtelen lennék szerelmbe esni. Azt mondanám inkább, ennek az esélye a nullához konvergál.
2015. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én bár a szerelemre képes lennék,éppen csak pontosan tudom jól,hogy nincsen esélyem sem rá,hogy valaha szerethessek valakit,és viszont is szeretve legyek.

Tehát egy nővel egy kapcsolat tudom,hogy soha nem fog összejönni sajnos... :/ így hát nem hogy gyerekem nem lesz,párom sem...

Oka egyszerű,nem születtem helyesnek,és izmos sem vagyok,így hát a nők még csak szóba sem állnak velem. :/

Így hát esélyem sincsen. :/

24/F

2015. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztián,te vagy az? :)
2015. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A személyiségemből adódóan nem nagyon akar meglenni mellettem senki. Eddig nem volt párkapcsolatom, de ha a munkahelyi, társasági "közösségemben" ezt tapasztalom, akkor lenne mit várnom egy kapcsolattól sem.
2015. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez így azért túlzás. Attól, hogy nem születtél helyesnek és izmosnak még bármilyen kapcsolat kialakulhat. Ne próbálj magadnak kitalálni olyan kategóriákat, amelyek nem léteznek. Én sokáig magammal voltam elfoglalva, mivel a szeretet és minden, amit az magával visz hiányzott az életemből. Szerencsére egy barátnőm volt, akivel ideig-óráig jól megvoltunk, de láttuk, hogy közösen pontot kell tenni mindennek a végére, mert már utakon jártunk. Szerencsém volt, mert annak ellenére, hogy én sem születtem izmosnak, jóképűnek saját megítélésem szerint, mégis valaki értem jött, elindítottuk életünk hajóját, melynek a boldogság volt a kormányosa, mígnem zátonyra futott. A kapcsolat után nagyobb lett az önbizalmam ugyan, mégis azt kell látnom, hogy nagyon mások a mai lányok, mint amit én elvárnék. Nálam a fő probléma, hogy határozatlan vagyok, sokszor férfiatlanul viselkedek. Egy ember el bírta viselni, ami már boldoggá tesz.
2015. szept. 16. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,Kérdező jól írtad.Kialakulhat...Feltételes módban.Azonban ha soha nem kaptam még esélyt sem egy beszélgetésre sem,akkor mi mást tudnék mondani a gond okára? Mikor 1 mp alatt elítélnek úgy,hogy semmit nem tudnak rólam,és vagy arrébb mennek szimplán,vagy elküldenek a bús p***ába....

Szóval oké,Te szerencsés ember vagy,10000ből 1,de a másik 9999 nem ilyen szerencsés,köztük én sem.

Szóval de,lehet ilyen,és sajnos a valóságban ez az oka a dolgoknak,kár szépíteni... :/

24/F

2015. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Velem sem álltak szóba sokáig, mígnem valahogyan elnyertem a tetszését egy lánynak. Harminc éves voltam, amikor első kapcsolatom volt. Azelőtt se csók, semmi más.
2015. szept. 16. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!