Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet barátnőm, úgy, hogy nincs kiterjedt baráti társaságom?

Figyelt kérdés
Már volt két barátnőm, egyiket haveri társaságon keresztül ismertem meg. A másikat nem. Szerintetek? Szükséges ahhoz egy haveri/baráti kör, hogy megismerkedjek egy lánnyal, ismerkedés céljából? Tényleg nehezebb így ismerkedni?

2017. jan. 7. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nehezebb, én már csak tudom, hiába írja itt sok nagyokos, hogy "legyen pénzed" "nézz ki jól" "legyen humorod" "járj jó egyetemre, legyen jó munkád" meg ilyen sablonos dumákat, hiába van ez meg bennem, semmit nem számít, ha egyszer a kutya nem kíváncsi rám, nincsenek barátaim, nincs társaságom, így nagyon nehéz ismerkedni, akármilyen adottságai vannak az embernek.
2017. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Simánel lehet menni egyedül is szórakozóhelyekre, ha kifejezetten ismerkedni akarsz akkor szerintem még előny is, hogy nem egy nagyobb társasággal mész. Abban viszont van valami, hogy baráti társaság esetén több lehetőség van, gondolok itt ilyenre, hogy az egyik barátod barátnőjének a húgának az osztálytársa whatever... szóval emiatt lehet az, hogy kiterjedt baráti társasággal könnyebb ismerkedni.
2017. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Lehet. Nekem sincs kiterjedt baráti köröm, csak 1-2 közeli barátom, de velük se tartom minden nap a kapcsolatot.

A fontos inkább az, hogy legyen olyan hely, közeg, ahol tudsz ismerkedni. Lehet ez egyetem, munkahely, hobbi. Az utca annyiból felejtős, hogy ott az emberek közlekednek, nem ismerkednek, így alapból zárkózottabbak.

2017. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:

Ez nem elméleti kerdes hanem gyakorlati, próbáld meg, en azt gondolom, kb mint amit az elso irt, barátok nélkül nem er az egesz semmit sem...

A barátok nem azert kellenek, hogy bemutassanak egy caajnak, hanem, hogy az életedet kiegészítések, s a lany is látni fogja, hogy nem azzal fog eltelni a kapcsolatatok, hogy nézitek a tv-t, vagy te jatszol, o meg nyomkodja a telefonját vagy fordítva.

2017. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0 barátom van, mégis lett barátnőm.
2017. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csak szórakozóhelyen lehet ismerkedni? Annyi nő van, mint égen a csillag. Utcán, utazás közben, vásárlás közben sorban álláskor, stb.
2017. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!