Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl nagy elvárás van manapság egy férfival szemben az önbizalommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudok és nem is akarok mindig minden helyzetben határozott, erős, és magabiztos lenni, mert ember vagyok és mint ilyen ez képtelenség, vannak szituációk és helyzetek, amikor, és amiktől félek, vannak olyan témák amikben nem vagyok otthon és nehezebben hozok döntéseket. MERT ELSŐSORBAN EMBER VAGYOK NEM EGY GÉP! Az ember pedig esendő és hibázik, felelősség tudatom viszont van és félek a hibáim következményeitől, és szerintem ezzel minden normális, igazi FÉRFI így van. Rohadtul fárasztó a kedvetekért eljátszani a nagy határozottat, az acélfalat, a rendíthetetlent.

2017. jan. 6. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 Örülök, hogy megértetted a metaforám/allegóriám. Hát én ilyet még nem tapasztaltam, amit Te írtál. Gondolom még fiatal is vagyok amúgy. Eddig aki képes volt nem feladni és szenet szerezni az mindig túl élte.
2017. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11: A legnagyobb közhely, hogy aki nem adja fel, az sikeres lesz. Nem, nem feltétlenül lesz. Az más kérdés, hogy azokat szereti mindenki mutatni és nézni, akinek összejöttek a dolgok. A másik véglet meg mehet a kukába.

Az a baj az allegóriáddal, hogy kevés dolog tud jó eszköz lenni. Ismerek pl. tényleg tök rendes srácot és normális, minden rendben van vele. De durván szegény. Vagy épp egy másik durván nem néz ki jól. Mindketten elmúltak 20 évesek, küzdenek, pozitívan állnak a dologhoz, de még egy barátnőjük sem volt.

2017. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor úgy tűnik ez csak nekem és a barátaimnak jön be. De én akkor is ezt tapasztalom, ez van körülöttem és így tartom logikusnak is fejben. Sikerről nem írtam, de amúgy a sikerességet is bele lehet venni, csak szerintem mást értünk siker alatt. Definiálni kéne a siker szót és akkor már használni lehetne ezt a fogalmat is tisztán.
2017. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez az önbizalommánia már túlzás manapság! Egy olyan fiú, akit szinte csak kudarcok érnek, az nem lesz magabiztos, miért is lenne? Önbizalmat a sikerek adnak, nem bármilyen blabla. Ami engem illet, van amiben magabiztos vagyok, mert tudom, hogy jó vagyok benne, míg másban, így a nők terén is, nem. Mivel ebben már abszolút nem vagyok jó.
2017. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem kell minden helyzetben annak lenni. Nem is szeretem, ha valaki mindig játssza a kemény gyereket. És szeretem, ha valaki képes megélni őszintén az érzéseit és beszélni róluk. De amikor valaki komolyan elnézést kér, hogy rád ír, meg mikor elhívnak randira, de fogalmuk sincs a helyről, meg semmiről, meg megy az "alkalmazkodom hozzád" duma és semmi "ellentartás nincs", hanem szűzlány módiban hagyják, hogy mindenben te dönts, a meglepetésokozás és az autonómia igényének teljes hiányával, akkor úgy elegem van.


Nő vagyok. Határozott, de nem feminista. Van véleményem, amit szeretek bedobni a közösbe, de nem kizárólagosan érvényesíteni. Szeretem, ha számít a szavam, de azt nem, ha mindenben csak az enyém 'hallatszik', mert a másik meg sem mukkan.


Tudod, rohadtul fárasztó férfiként viselkedni szinte, mert a másik nem képes rá melletted.

N

2017. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként más egy kapcsolatban viselkedni és más idegenként. Nő vagyok, de nem hisztizek idegeneknek az érzéseimről, vagy nem méltatlankodok és hasonlók. Eleve gyűlölik a negatív embereket, másrészt meg senkinek semmi köze ahhoz, hogy mi nem tetszik nekem. Igazából senki sem tud vele kezdeni semmit rajtam kívül. Szóval mikor egy idegen srác nekem elkezd ömlengeni, akkor oké, én megértem, én segítek, megvigasztalom satöbbi... De átkozottul férfiatlan és nevetséges. Még egy nőtől is sokallom, ha nem tudja kontrollálni magát ennyire és megküzdeni magával. Egy kapcsolatban más, ahol a másik legjobb és legrosszabb oldalát is látod és ahol úgy ismered már, mint a tenyered. De ha valaki kitárulkozással meg rinyálással indít... Kössz, nem.
2017. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

NEM KELL ELJÁTSZANI a határozott, erős embert, mert ha csak játszod, akkor/attól még belül gyenge maradsz.

Nyugodtan sírjál a vállamon néha, ha úgy érzed, hogy az jól esik!

Mutasd ki/mondd ki az érzéseidet. Nekem!!!!!

Sajnos vannak helyzetek, amikor valóban határozottnak, magabiztosnak kell mutatkozni, különben eltaposnak, de az nem a párkapcsolat.

2017. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!