Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok előny ha a nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok előny ha a nőnek van egy saját 2 szobás lakása egy jól frekventált helyen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 19:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem hiszek a boldoganban. Túl sokat vagyok ezen az oldalon.
2017. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Hát ez csak jó, de összességében nem oszt, nem szoroz, nálam az ilyesmi nem igazán számít, mivel nekem is van saját lakásom jól frekventált helyen(konkrétan a Gellért-hegyen).
2017. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
57%
#21: ezen az oldalon a boldogtalan kisebbség van :) ha nem tudsz röhögni az ilyesmin, akkor jobban járnál, ha nem ide járnál
2017. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nem oszt nem szoroz, de azért mindenki törekszik lakásossal összeállni, nevetséges.
2017. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"Nem oszt nem szoroz, de azért mindenki törekszik lakásossal összeállni, nevetséges."


Az a nevetséges, hogy azt gondoljátok a párkereséshez a pénz hiányzik.



Évekig nem volt lakásom, és voltak párjaim, most van lakásom, és egyedül vagyok, mint az ujjam. Nem ezen múlik

2017. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
10%
Előny. Nem állok hosszabb távon szóba csóró nőkkel. A a nő nem fog rámmelegedni, akinek mindig mindent nekem kell fizetni. Fel kell öltöztetni, hogy meg lehessen jelenni vele. Rendszeresen anyagilag támogatni. Kérdező, gondolom neked is fontos, hogy ne legyen csóró a barátod. Volt egy csomó magát nagyvonalú szentnek feltüntető hozzászóló. Ezekről a váleményem. Lehet milliárdosok és nem érfekli őket a pénz, ha nőről van szó. Ezekből kevés van. A másik lehetőség csórók és itt ábrándoznak, hogy milyen is lenne ha lenne némi vagyonuk.
2017. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Milyen helyen jelennél meg vele, hogy a saját pénze nem lenne elég ruhára?
2017. jan. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
minden vagyon előny. Később el lehet adni, vagy kiadni, vagy odaköltözni amíg nincsen gyerek.
2017. jan. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%

Milyen az a "jól frekventált"? Van rosszul frekventált is?

(Megsúgom a választ: nincs)

Úgy látszik apu észt nem vett neked a "jól frekventált" helyen lévő lakásod mellé.

2017. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Jol frekventalt: kozkedvelt, forgalmas, surun latogatott, nepszeru

Rakerestem a jelentesere te lusta diszno.

2017. jan. 3. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!