Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok előny ha a nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok előny ha a nőnek van egy saját 2 szobás lakása egy jól frekventált helyen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 19:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Kb lényegtelen.
2017. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan nekem miért kellene jónak lenni, ha egy nőnek van valahol lakása ?
2017. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Mit érdekel ez engem?
2017. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
#2: Mert lakhatsz nála.
2017. jan. 2. 20:06
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem rossz dolog, de nem előny. Ugyanúgy nem rossz, ha van egy jól fizető állása, van saját kocsija, vagy van 3 nyelvvizsgája. Oké, jó hogy van, de semmit nem ad hozzá nálam a dolgokhoz. A lányra vagyok kíváncsi, az számít, hogy vonzódjak hozzá, hogy tudjak vele kommunikálni, és hogy aranyos legyen. Az, hogy most mennyit spórolt össze, vagy mennyit kapott szüleitől, és abból mit vett, az pont nem érdekel. 23/F
2017. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%

Már költözöm is ;)

Amúgy nem hátrány,de szerintem ez ismerkedésnél nem befolyásoló tényező (legalábbis nálam)..

2017. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Férfi vagyok, van egy 2 szobás saját lakásom garázzsal frekventált helyen...


Nálad ez előny? Mert nekem ezek után mindegy

2017. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
de én nem akarok nála lakni, ha akarok akkor veszek egy lakást frekventált helyen, de én itt ahol élek nagyon jól érzem magam, azért költöztem ide mert itt akartam lakni pont igy, pont ahogy most van.
2017. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%

És ha én maradni akarok a saját kétszobásomban, ami szintén belvárosi?

Csak feszkó lenne az összeköltözésből.

2017. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem feltétlen a más számára frekventált helyen található lakás lenne a vonzó...

Sőt lehet számomra pont rossz helyen van...

31/F

2017. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!