Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keruljem a frusztralt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keruljem a frusztralt ferfiakat?

Figyelt kérdés

Sok pasival ismerkedtem,randiztam az utobbi honapokban,de egyikbol sem lett semmi,mert sokuk frusztralt a nok vagy valamelyik exuk miatt,igy folytonos nalunk vagy az onmarcangolas(ronda vagyok,butva stb.) es a legkisebb surlodasnal is ugranak,hogy jajj a sok hlye no,csalodtam bennuk stb.ezert vagyok veled is ilyen.

Hogy lehetne ezeket a lehuzo pasikat elkerulni ,es normal ertekrendel rendelkezo pasikat talalni akik elegedettek magukkal kivul-belul? Mert ugy erzem,es tapasztalom,hogy akik nem elegedettek magukkal azokkal keptelenseg kapcsolatot teremteni.19L



2017. jan. 1. 14:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
38%

Ha frusztrált a pasi az a baj,ha magabiztos határozott akkor az,soroljam?

Mindig van valami ami nem tetszik bennünk!Ennyi

2017. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%

19-es, most akkor elkezdhetjük azt, hogy miért hiszik a férfiak a bókra, hogy az már kezdeményezés. Egyrészről sose kapunk, legalábbis én nem bővelkedek benne. Pont múltkor mentem vizsgázni egy vadi új öltönyben, ami nekem nagyon tetszik, szerintem jól is áll, hozzá elegáns öv, cipő, ing. Egy "elegáns vagy" mondat baromira jól esett volna attól az 5 lánytól, legalábbis egyiküktől, akivel jóban vagyok. Hozzáteszem, tőlük nem vettem volna kezdeményezésnek.

A másik meg az a tény, hogy valamelyik lány meg így adja a jelet.

Az meg, hogy a nők bókolnak egymásnak, az minden rosszindulat nélkül, és légyszíves ne vedd magadra, de az esetek döntő többségében messzemenő kétszínűség, nagyon ritkán látok olyat, hogy 2 lány tényleg jó barátnő, és nem csak 1-2 éve éppen aktuális legjobb barátnő, akik egymás szemében puszi-puszi, egymás mögött meg szidják egymást. Férfiak úgymond nem játsszák meg a nagy összeborulást, meg nem nyalnak be a másiknak, és ezért nem igazán van dicsérgetés. Meg most milyen már a másik férfi megdicsér? Nem nagyon tudnám hova tenni a dolgot, dicséretet nem férfiaktól szeretnék kapni.

2017. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
52%

Ismerős férfiaktól én sem kapok soha bókokat, (ismeretlenektől se nagyon, hogy őszinte legyek, mert teljesen hétköznapi lány vagyok, akire nem figyelnek fel) de én nem is várom el. Szerintem rég rossz, ha valaki csak azért vesz fel egy ruhát, mert hátha megdicsérik. Egyébként én sokszor akartam már így megdicsérni férfit, de mindig visszakoztam, nem akartam, hogy többet gondoljon bele, így inkább nem bókoltam. Ahogy te is írod, valamelyik lány így kezdeményez. Ezt akartam elkerülni, hogy aztán majd ők azt higgyék, hogy mindegyiküktől akarok valamit. :D

Itt amúgy nem legjobb barátnőkről van szó, én képes vagyok azt is megdicsérni, akit pár perce ismerek, volt már, hogy vadidegen lánynak bókoltam. Mert ők nagyrészt nem veszik kezdeményezésnek, csak örülnek a kedves szónak. Az meg, hogy kívülállóként szerinted a nők csak nyaliznak egymásnak, ne haragudj, de nem hiteles. Felőlem élhetsz ilyen általánosító kijelentésekkel, de szerintem az én személyiségembe nem látsz bele. Nagyon sok lány nem azért bókol a másiknak, mert elvár ezt-azt cserébe (ahogy a férfiak bókolnak a nőknek, pl). Egyszerűen csak szebbé akarjuk tenni a napját. Egy férfi, ha bókol, az általában akar valamit a nőtől, és ez nem mindig szimpatikus. Mármint úgy értem, hogy miért nem lehet hátsó szándék nélkül megdicsérni a másikat?

Látod, értelmes okot te sem tudsz írni arra, hogy téged férfiak miért ne dicsérjenek meg. Csak azt, hogy "meg most milyen már". Na ez az a rész, amiről nem a nők tehetnek. Kezdetnek te is megdicsérhetnék egy férfi ruháját, csak nem halnál bele. :) Szerintem aki dicséretre vágyik, az örül a saját neme dicséretének is, de mindegy. Különbözően gondolkodunk erről.

2017. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%

#18-as vagyok


#19: "Tudod, mi a baj? Ha mi egyszer is megdicsérünk egy férfit, akkor ő már azt hiszi, hogy szerelmesek vagyunk belé, ha pedig elmondjuk, hogy nem, akkor "hitegettük"."


Tehát szerinted ha egy férfi megdicsér, akkor egyből szerelmes beléd? Ugye, hogy nem, viszont jól esik. Ha viszont úgy van ahogy írtad, akkor félreértette a jelzésedet (vagy mert többet akart belelátni, vagy mert tényleg félreérthető voltál). Viszont ezt lehet tisztázni és nem fogja azt hinni, hogy hitegetted. Csak hát kényelmesebb ezt az egészet inkább megelőzni azzal, hogy bele se mész ilyesmibe.


"A férfiak miért nem tudják megdicsérni egymást, ha már ennyire vágynak rá?"

Mert a férfiaknak sokkal kevésbé számít az, hogy a többi férfi mit gondol a külsejéről. Egyéb dolgokban ugyanúgy jól esik az elismerés (1-1 sporteredmény, munkahelyi siker, új autó ...).


"Én pedig mindig megköszönöm a férfiaknak, ha segítenek, ha kinyitják az ajtót stb, ebben nem értem mi a bók, ez alap udvariasság kérdése."


Ez Te vagy, viszont a többség csak akkor, ha a férfi amúgy is szimpatikus. Vagy csak egy egyszerű "kösz"-szel elintézik úgy, hogy még rád se kelljen nézniük. A bókot pedig félreértetted, semmi ilyet nem írtam, direkt a "pozitív visszajelzést" használtam, ami azért nem ugyanaz.

2017. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"ilyet egy férfi se mondana ki kerek perec a szemedbe, "



Dehogy nem. Én is ismerek ilyet, egyik barátnőmnek udvaroltak így.

2017. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
65%

"19-es, most akkor elkezdhetjük azt, hogy miért hiszik a férfiak a bókra, hogy az már kezdeményezés. Egyrészről sose kapunk, legalábbis én nem bővelkedek benne. Pont múltkor mentem vizsgázni egy vadi új öltönyben, ami nekem nagyon tetszik, szerintem jól is áll, hozzá elegáns öv, cipő, ing. Egy "elegáns vagy" mondat baromira jól esett volna attól az 5 lánytól, legalábbis egyiküktől, akivel jóban vagyok. Hozzáteszem, tőlük nem vettem volna kezdeményezésnek.

A másik meg az a tény, hogy valamelyik lány meg így adja a jelet. "



Nem akarok nagyon belekötni abba, amit mondasz, mert alapvetően értem, de tudod, én hányszor megyek be úgy bárhova, hogy elegánsnak érzem magam? Aztán nem dicsér meg senki. Máskor meg megdicsérik azt a ruhámat, ami szerintem nem is nagy szám. Az, hogy szerinted jó volt az öltöny, nem jelenti, hogy nekik is tetszett, és csak gonosz módon nem mondták meg.

2017. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
65%

"Az meg, hogy a nők bókolnak egymásnak, az minden rosszindulat nélkül, és légyszíves ne vedd magadra, de az esetek döntő többségében messzemenő kétszínűség, nagyon ritkán látok olyat, hogy 2 lány tényleg jó barátnő, és nem csak 1-2 éve éppen aktuális legjobb barátnő, akik egymás szemében puszi-puszi, egymás mögött meg szidják egymást. Férfiak úgymond nem játsszák meg a nagy összeborulást, meg nem nyalnak be a másiknak, és ezért nem igazán van dicsérgetés. Meg most milyen már a másik férfi megdicsér? Nem nagyon tudnám hova tenni a dolgot, dicséretet nem férfiaktól szeretnék kapni."


Erről meg mást gondolok. Az, hogy jó a rúzsa az nem kétszínűség, mert túl kis bók ahhoz, hogy komolyat jelentsen. Ettől függetlenül igazad van,nagyon kevés az igazi barát, de szerintem mindkét nemnél. A nők valóban minden héten mással öribariznak, aztán kibeszélik egymást (most persze túloztam, nekem 10 éve vannak legjobb barátaim, anyukámnak 45 éve, szóval természetesen vannak kivételek, de) sokszor én is azt látom nőként, hogy nagyon sok a felszínes női barátság. Csak hogy ne álljunk meg a nőknél. Valahonnan jön ez a szöveg, hogy a férfiak barátsága milyen összetartó stb., de ez hülyeség. (Amúgy én tudom, honnan jön, ha érdekel. A barokk kori színházból: amikor iskolai drámajátékok voltak, nem volt divat a szerelmes darabokat játszani, így a szerelmet a darabokban átírták barátságra, hogy a kalandok megmaradjanak, és a jezsuita drámákból jön ez a nagy, összetartó férfibarátság kép. Csak az érdekességnek írtam.) Szóval észrevételem szerint a férfiakat meg semmi nem tartja össze. Ugyanolyan ritka, hogy igazi barátaik lennének, csak náluk nem az van, hogy pletykálnak meg öribarik, hanem hogy az tartja csak össze őket egymással, kivel buliznak, és ha megkérdezed, mitől jó barát a másik, annyit mond, hogy jó vele szórakozni, és ennyi. Saját magát is kábé ezért tartja jó barátnak. Azon kívül szívatják egymást, és nem, nem ilyen barátilag, mert én is csipkelődöm a barátnőimmel, most nem erről van szó. De nagyon sok pasit ismerek, aki nem feltétlen érzi magát megbecsülve a baráti kapcsolataiban, de hát inkább ott van, mint egyedül. Az tartja őket össze, hogy együtt járnak szórakozni, de amúgy nem igazi támogató barátai egymásnak, sőt inkább sz**patják egymást. Természetesen itt is általánosítottam, itt is van sok kivétel.

2017. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
44%

"Vagy csak egy egyszerű "kösz"-szel elintézik úgy, hogy még rád se kelljen nézniük. "



Miért, mi egyéb kéne még ezen kívül?

2017. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Nem akarok nagyon belekötni abba, amit mondasz, mert alapvetően értem, de tudod, én hányszor megyek be úgy bárhova, hogy elegánsnak érzem magam? Aztán nem dicsér meg senki. Máskor meg megdicsérik azt a ruhámat, ami szerintem nem is nagy szám. Az, hogy szerinted jó volt az öltöny, nem jelenti, hogy nekik is tetszett, és csak gonosz módon nem mondták meg."

Értelek, és igazad van, de ebben az esetben nem hiszem, hogy ez volt. Egyikük konkrétan ajánlotta azt az öltönyt, mivel szerinte és szerintem is, jól áll nekem a kék szín, de még ő sem dicsért meg. Itt most tényleg ne gondolj arra, hogy emiatt felvágom az ereimet, vagy lelki traumát okoz, igazából már hozzászoktam ennek a hiányához, csak annyit szerettem volna mondani, hogy néha a férfiaknak is jól esik egy két bók, hozzáteszem, én a lánybarátaimat minden hátsó szándék nélkül meg szoktam dicsérni, ha csinosan öltöztek. :)

2017. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#28: Itt nem is a "kösz"-ön van a hangsúly, hanem azon ahogy mondja. A foghegyről elejtett "kösz", miközben maga elé bámul azért nem ugyanaz, mint ha ugyanezt egy mosoly kíséretében rádnézve mondja. Ettől még nem gondolja senki, hogy szerelmes lenne belé.
2017. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!