Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keruljem a frusztralt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keruljem a frusztralt ferfiakat?

Figyelt kérdés

Sok pasival ismerkedtem,randiztam az utobbi honapokban,de egyikbol sem lett semmi,mert sokuk frusztralt a nok vagy valamelyik exuk miatt,igy folytonos nalunk vagy az onmarcangolas(ronda vagyok,butva stb.) es a legkisebb surlodasnal is ugranak,hogy jajj a sok hlye no,csalodtam bennuk stb.ezert vagyok veled is ilyen.

Hogy lehetne ezeket a lehuzo pasikat elkerulni ,es normal ertekrendel rendelkezo pasikat talalni akik elegedettek magukkal kivul-belul? Mert ugy erzem,es tapasztalom,hogy akik nem elegedettek magukkal azokkal keptelenseg kapcsolatot teremteni.19L



2017. jan. 1. 14:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
39%

hasonló hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja!!!


javaslatom: írd le egy papírra, hogy a leendő párod milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen, összpontosíts ezekre és vonzd be magadnak álmaid pasiját!

Saját tapasztalatból írom le, működik! :)

2017. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
Aki olyan pasi amit írsz "kívül-belül elégedett" - az csak egy szintén olyan nővel kezd kapcsolatba, szóval elnézve a kérdésed, "az nem Te vagy"...
2017. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Az elso reszevel nem igazan ertek egyet,mert en elegedett vagyok magammal (szerencsere) viszont megfogadom a tanacsodat :)
2017. jan. 1. 14:57
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

Megpróbálok őszinte lenni veled. Én is elégedetlen vagyok magammal kívül belül, mégis azt gondolom hogy jó felé tartok. Tény hogy vannak frusztráltságaim nőkkel szemben és vannak előítéleteim, hímsoviniszta megnyilvánulásaim, amiket félig viccesen félig komolyan gondolok. De nem ragaszkodom ezekhez. Úgy gondolom hogy ha megismernék egy nőt, ezeket el tudnám engedni. Eddig is így volt, amikor beszélgettem valakivel és azt éreztem sikerül. Azaz nem vetítettem rá mindent a múltamból és nem úgy kezeltem mintha már valami kudarcélmény lenne.


Szerintem minden embernek vannak gondjai, frusztráltságai, kudarcai. A kérdés hogy kezeli ezeket. Nekem már az gyanús ha valaki elégedett magával kívül belül mert általában nagyon magabiztos és eogista nőképet feltételezek róla. Jobban szeretem a szerénységet.


Olvastam már hasonló dolgokat és nem is értettem hogy lehet egy férfi ilyen buta. Egy volt barátnőjével elszenvedett kudarc miatt bánik az aktuális barátnőjével egy bizonyos módon amit az nehezményez. Szerintem ez hülyeség és nem sok jóra vezet. Fontos a következtetéseket levonni de az emberek nagyon erőltetett és ostoba szabályokat alkalmaznak néha.


Nem tudom hogy kerülheted el. Ismerkedsz velük és levonod a következtetést a beszédükből. Nem hinném hogy meg lehetne mondani olyan szűrőt, ami minden frusztrált férfit felfog és csak a nem frusztráltakat engedi át. Ha minden kicsit is önbizalomhiányos férfit kiszűrsz, akkor talán túl soknak esélyt sem adnál, aki lehet többnyire normálisan bánna veled.


Én látok sok hülye embert aki elégedetlen magával és sok hülye embert aki elégedett magával. Rengeteg embernek van önbizalma úgy, hogy szerintem nem kéne akkora legyen. Másoknak meg nincs önbizalma, pedig azért lenne mire.


Mi számít neked elégedettségnek kívül-belül?

2017. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20%
a kérdező bevalotta hogy ezerszer randizott már,akkor csak könnyű a nőknek,pedig a kérdező egy 19 éves csitri,akkor mitszoljanak a 30 on felüli férfiak akikhez még nem szolt nő?
2017. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 arra gondolok,hogy nem azon jar az esze egesz nap,hogy ronda vagyok,nem kellek senkinek stb. Volt olyan pasi aki az ismerkedesunk alatt folyton ilyeneket nyomatott es ez szamomra taszito volt.
2017. jan. 1. 15:05
 7/31 anonim ***** válasza:
10%

A kérdező kommentje:


#4 arra gondolok,hogy nem azon jar az esze egesz nap,hogy ronda vagyok,nem kellek senkinek stb. Volt olyan pasi aki az ismerkedesunk alatt folyton ilyeneket nyomatott es ez szamomra taszito volt.



de azér randiztál vele mer bejött külsőre és ugye az a lényeg

2017. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%

Igen, így már értem. Ez szerintem érthető, ha nem tetszik. Van az a fajta panaszkodás, amikor egy pasi megerősítést vár vagy valami ellenérvet egy nőtől, egy bókot vagy ilyesmit. De szerintem nagyon gáz ezt túlzásba vinni.


Sokan vannak akik már a bókot sem képesek értékelni. Valaki bókol nekik és oda se neki, ugyanúgy panaszkodnak tovább. Olyan mintha még csak nem is esne jól nekik. Pedig szerintem oda-vissza fontos bókolni, mert általában az emberek nem elégedettek a külsejükkel és sokat segíthet egy pozitív vélemény valakitől, aki számít. Már ha van olyan értelmes az ember, hogy észrevegye kitől milyen bókot kapott :)


26F

2017. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%

Igen, így már értem. Ez szerintem érthető, ha nem tetszik. Van az a fajta panaszkodás, amikor egy pasi megerősítést vár vagy valami ellenérvet egy nőtől, egy bókot vagy ilyesmit. De szerintem nagyon gáz ezt túlzásba vinni.


Sokan vannak akik már a bókot sem képesek értékelni. Valaki bókol nekik és oda se neki, ugyanúgy panaszkodnak tovább. Olyan mintha még csak nem is esne jól nekik. Pedig szerintem oda-vissza fontos bókolni, mert általában az emberek nem elégedettek a külsejükkel és sokat segíthet egy pozitív vélemény valakitől, aki számít. Már ha van olyan értelmes az ember, hogy észrevegye kitől milyen bókot kapott :)


26F


általába a nők szoktak bókot kapni az ők egóját szokták növelni

2017. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
A négyesnek nagyon igaza van. Nekem is vannak kételyeim, de ha lenne egy lány, akin látom az érdeklődést, és egy nagyon pici türelmet kapnák, akkor lazán engedném el ezeket a hülyeségeket. Kérdező, amit te írsz, az persze, már súlyos kategória, a 24%-os gyopárral meg ne foglalkozz :D
2017. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!