Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keruljem a frusztralt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keruljem a frusztralt ferfiakat?

Figyelt kérdés

Sok pasival ismerkedtem,randiztam az utobbi honapokban,de egyikbol sem lett semmi,mert sokuk frusztralt a nok vagy valamelyik exuk miatt,igy folytonos nalunk vagy az onmarcangolas(ronda vagyok,butva stb.) es a legkisebb surlodasnal is ugranak,hogy jajj a sok hlye no,csalodtam bennuk stb.ezert vagyok veled is ilyen.

Hogy lehetne ezeket a lehuzo pasikat elkerulni ,es normal ertekrendel rendelkezo pasikat talalni akik elegedettek magukkal kivul-belul? Mert ugy erzem,es tapasztalom,hogy akik nem elegedettek magukkal azokkal keptelenseg kapcsolatot teremteni.19L



2017. jan. 1. 14:54
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Carlito's Way,nem nem a kulso miatt,szimplan ertelmesnek tartottam a gondolkodasa alapjan. De nyilvan muszaj lennie itt is a "csak a kulsore mennek azok a hlye nok" valasznak.
2017. jan. 1. 15:15
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
kérdező,miszámít neked értelmes gondolkodásnak?
2017. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%

Én olyannal soha nem kezdek, aki becsmérli a nőket. Nem az én feladatom rendbe tenni a lelkét. Az én lelkem az én dolgom.


Akiből "ki kell űzni" a nőgyűlöletet, abba visszakerül az, elég egy rossz mozdulat.


Nekem úgy is próbáltak itt az oldalon bókolni, hogy "minden nő riibanc, te normális vagy, ez ritka". Nekem ilyet ne mondjon senki, ne akarjon azzal bevágódni, hogy lenézi a nemem, mert az ilyennek büdös qrva leszel, ahogy neki nem tetsző dolgot mondasz.

2017. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
15%

Én olyannal soha nem kezdek, aki becsmérli a nőket. Nem az én feladatom rendbe tenni a lelkét. Az én lelkem az én dolgom.


Akiből "ki kell űzni" a nőgyűlöletet, abba visszakerül az, elég egy rossz mozdulat.


Nekem úgy is próbáltak itt az oldalon bókolni, hogy "minden nő riibanc, te normális vagy, ez ritka". Nekem ilyet ne mondjon senki, ne akarjon azzal bevágódni, hogy lenézi a nemem, mert az ilyennek büdös qrva leszel, ahogy neki nem tetsző dolgot mondasz.


ilyet egy férfi se mondana ki kerek perec a szemedbe,

van mindenkinek annyi esze hogy tuggya úgy nemlessz nője soha,kivéve ha elmebeteg de akkor amugyse lehetne

2017. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
63%
Ki lehet fogni ilyen férfiakat,én is ilyen vagyok,mármint nem ez a frusztrált típus.Csak szét kell nézni,amúgy egy kettő lehet azért mondja ezt a "ezért vagyok veled is ilyen" mert azt hallották hogy a nők az szeretik ha a pasi bunkó (tudom hogy ez kamu,én se szoktam lányokkal bunkózni)
2017. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

#13


A "minden férfi szexmániás disznó"-t harsogókról mi a véleményed?

2017. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
78%
Sorry, de amíg a társadalom nem gondolja úgy, hogy a férfiakkal is foglalkoznia kellene, addig csak egyre több férfi lesz frusztrált. Ha ez tömegjelenség, az pontosan azt mutatja, hogy nem egyéni hibák eredménye.
2017. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%

De miért is van annyi frusztrált férfi? Ezen nőként elgondolkodtatok már? Szeretitek, ha bókolnak nektek, megdicsérik az alakotokat, frizurátokat, stílusotokat, mivel kell a visszaigazolás arra, hogy a másik nem tagjainak tetszetek. Sokan szinte el is várjátok (jól áll ez a ruha, milyen az új frizurám ...?). Erre még akkor is vágytok, ha már kapcsolatban éltek valakivel.


Szerintetek a férfiak másként működnek? Ha valaki szinte soha nem kap semmi pozitív visszajelzést, előbb-utóbb nem marad önbizalma, frusztrált lesz. Nagyon nehéz lenne néha 1-1 pozitív visszajelzést küldeni az olyan férfiak fele, akik nem igazán jönnek be, de mondjuk segítettek nektek valamiben, vagy megoldottak helyettetek egy problémát? Nem nagy dolgokra gondolok (egy mosoly, vagy csak egy egyszerű "köszi, hogy segítettél, ügyes vagy" bőven elég). Tehát nem lelki segélyre vágyunk, de ennyit azért mindenki megérdemelne akkor is, ha nem pont álmaitok férfija.


De az eredeti kérdésedre válaszolva: a hangadó, nagy dumás pasikhoz kellene közeledned, velük ilyen gond nem lesz. Aztán pár hét múlva jöhetsz fel és írhatod az új kérdést: "Minden pasi disznó, miért csak a szexet akarják?" szöveggel.


29\F

2017. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%

#18! Tudod, mi a baj? Ha mi egyszer is megdicsérünk egy férfit, akkor ő már azt hiszi, hogy szerelmesek vagyunk belé, ha pedig elmondjuk, hogy nem, akkor "hitegettük". Nőként egyébként nekem sokkal jobban esik a bók a nőktől, mert ők apróbb dolgokat is észrevesznek. Én is rengetegszer bókolok nőknek, ilyesmit, hogy "Jól áll ez a rúzs", meg "Neked mindig olyan jó stílusú ruháid vannak, ez a sál is baromijó, hol vetted?" A férfiak miért nem tudják megdicsérni egymást, ha már ennyire vágynak rá?


Én pedig mindig megköszönöm a férfiaknak, ha segítenek, ha kinyitják az ajtót stb, ebben nem értem mi a bók, ez alap udvariasság kérdése.

2017. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
En is szoktam dicserni a pasikat,fuggetlen attol,hogy akarok-e toluk valamit,viszont ha bokolok azt a legtobb egybol kozeledesnek veli,megha csak kedvessegbol es barati gesztusbol teszem,igy nehez a pasiknak bokolni.
2017. jan. 1. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!