Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire kedvelitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire kedvelitek az érzelmes férfiakat?

Figyelt kérdés

Jó az, ha egy férfi mindig kimondja h mit érez, vagy ez inkább férfiatlanabbá teszi őket?

Kifejezetten nők válaszára vagyok kíváncsi. Kérlek a korotokat írjátok oda, illetve örülnék egy kis magyarázatnak/indoklásnak is!



2016. dec. 28. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy vagyok vele, nyugodtan le lehet pontozni - , hogy van, amikor kifejezetten arra vágyok, hogy kimutassa az érzéseit, máskor meg inkább azt akarom, hogy a férfi legyen férfi. Furcsa, tudom, de szerintem ez nagyon helyzetfüggő is. Ha abszolút nem mutatná ki az érzéseit, akkor érzéketlen tuskónak tartanám, pedig lehet, hogy nem is az. Például: rohadtul összekaptatok valamin, majdnem tányérok is repültek. Most akkor nem azt várod, hogy odamenjen hozzád, és valamiféleképpen megnyugtasson? Mert én nagyjából ezt várnám el a pasimtól. Ha nyugodtan fogná magát, és kisétálna, akkor nálam a csillaga menne lefelé. Azonban attól már hányni tudnék, ha egy párocskánál a férfi folyton cirogatja a lányt, simogatja, ölelgeti. Az ilyen férfiak nekem egyszerűen nem jönnek be.
2016. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha egyenesen kimondja valaki mit erez,de ne bogje el magat mindenen mert az nem ferfias . De egyebkent johet az erzelmesseg L19
2016. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt. 18/L
2016. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmuen mutassa és mondja is ki. Ex hideg és rideg volt, magába zárkozo. Nem lehetett vele beszélni, háritott, ami felorolte a kapcsolatunkat, és engem is.


A jelenlegi párom érzelmes, nyilt, teljesen más vele minden. Nem érzelgos, de szereti kimutatni, mit érez, gondol, szenvedélyes, ami a szexre is kihat.


27n

2016. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha jó képű férfi mutatja ki nekik az érzéseit,az milyen romantikus, milyen aranyos, ha egy ronda, akkor az milyen nyálas, milyen visszataszító, ez így működik. Ez a színtiszta igazság, amely sok éves tapasztalatokon alapul, a való életből vett tapasztalatból természetesen, nem az ilyen 20 milliomod rangú amcsi romantikus vígjátékokból, amiben a legnagyobb balfékkel jön össze a végén a főszereplő csaj.
2016. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem lenne baj (ha nem nagyon szélsőséges a dolog).

Ha beszél az érzéseiről, könnyebben megértem a gondolkodását, meg hogy hogyan látja a világot..stb. Így pedig jobban megismerem.

Másrészt pedig értékelném, hogy megbízik bennem.

2016. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pl.:

-Szeretem megbeszélni minden gondot, problémát, mert szeretem tudni, hogy most épp mi a gond

-Szeretem megölelni a páromat, így is aludni, filmezni

-Tudok sírni is

-Szeretem az érzelmes filmeket, zenéket

-Olyan mintha kicsit a szerelembe lennék szerelmes

2017. jan. 2. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!