Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos pocakos férfiként meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pocakos férfiként meg lehet valahogy úszni s a visszautasítást férfiként?

Figyelt kérdés
33 éves ilyen pasi vagyok. Még sose utasítottak vissza de nagyon félek hogy most hogy újra ismerkedni kezdek vissza fognak utasítani nna ezt szeretném teljesen elkerülni
2016. dec. 24. 11:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én mindkét nemnek ajánlanám az egészséges étkezést és a sportot. Nem azért mert baj lenne egy kis pocak (nekem is bejön, ha sármos a pasi) de fontos az állóképesség, és az esztétikus test ami miatt a gazdája nem szégyenkezik. Nem fittness modellnek kell lenni és nem kockahas kell meg a nőknek brazil popsi,csak egy egészséges, mozgékony, rugalmas, erős test.

Nem kell konditerembe járni, elég az úszás, bringázás vagy futás, némi fekvőtámasz, felülés és kész. Nasizásról leszokni és máris nem kell attól tartani, hogy a testalkatod miatt elutasítanak. A legtöbb nő nem görög istenre vágyik, de szeretjük az erős karokat, lábakat, szeretünk egy kemény férfitesthez hozzábújni. És szeretjük a jó állóképességet is....hm... :-)

2016. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!