Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szigorúan csak anyagi szempont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szigorúan csak anyagi szempontokat tekintve, le lehet élni egy életet egyedül?

Figyelt kérdés
23 vagyok és szinte biztos vagyok benne, hogy olyan feleségem/élettársam sosem lesz, akivel éveken keresztül egy háztartásban fogok élni, közösen fizetünk a kocsialapba, közösen fejlesztjük a házat vagy gyermeket vállalunk. Gondolom ha egy kapcsolat viszonylag jól működik, akkor a dupla fizetés elég nagy anyagi biztonságot/hátteret jelent egy ember életében. Viszont egyedül egy ember meddig képes önmagát fenntartani? Én mindig arra gondolok és attól félek, hogyha megérem az 50-es 60-as éveimet (mikor már a szüleim nem fognak élni), egy társ hiányában egyedül fogok agyvérzést kapni, lebénulni, lerokkanni a saját lakásomban és senkire sem számítva egyedül fogok kínok között meghalni. Durva belegondolni, hogy ez simán előfordulhat velem. A szűz/egyedülálló stabil egzisztencia nélküli pasiktól kérdezném: Ti nem féltek attól, hogy egyedül fogtok szó szerint elpusztulni?

2016. dec. 16. 22:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyedülállóként könnyebb túlórát/mellékállást vállalni, esetleg egy (kockázatosabb) vállalkozásba fogni.
2021. júl. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!