Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L vagyok kérdése:

Lányok. Ti mit gondoltok arrol a fiurol aki minden este sírással tőlti el a perceit csak azé mert egyedül van?

Figyelt kérdés
Én ezt szoktam csinálni és panaszkodok a facebookon hogy milyen rossz nekem....szerintem ciki de ez a függöségem lett...sírok és panaszkodok:(
2016. dec. 16. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Tegyél ellene.. Nem lenne egyszerűbb?

Amugy ha ezt csinálod napi szinten ( mmint a panaszkodast veg nélkül) nemcsak nod nem lesz, de barátaid se.

Egy ido utan unalmas mindig ugyanazt a nyavajgast hallgatni. Főleg, ha látják, h semmit nem is teszel azert, h ez változzon.

2016. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Rinya és panaszkodó gép vagy. Eléggé szánalmas a viselkedésed. Nem sajnáltatni kéne magad, hanem tenni kéne a helyzeted javítása érdekében!


Egyébként tényleg nem sokáig lesznek barátaid, hacsak lelki szemetesládának használod őket.


Ne panaszkodj, senki sem szereti a panaszkodó embereket! Elküldeném melegebb éghajlatra az ilyet!

2016. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbálok de senki nem figyel ràm és már oda fajult a dolog, hogy a video chat live oldalakon logok majdnem.nap mint nap....
2016. dec. 16. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen panaszkodós, passzív-agresszív, facebookos rinyapinákat még a haveri körömben sem tűröm meg. Nem csak ciki, hanem végtelenül szánalmas, ha valaki semmit nem tesz, csak belesüpped az önsajnálatba és másoktól vár szimpátiát azért, mert b..szik egyedül felépíteni magának egy elfogadható életet.


[link]

2016. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Az, hoyg társfüggő.
2016. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy béna p*öcs? :D
2016. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legjobb úton vagy afelé, hogy életed végéig magányos legyél. Ez egy ördögi spirál, ami lehúz, ki kell törnöd belőle! SENKIT nem hat meg az önsajnálatod. SENKINEK nem kellesz így. Kezdj valamit magaddal. Ez szánalmas.
2016. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szakítás miatt szoktam sírni, ami ugye egyenlő azzal hogy egyedül is vagyok... De az, hogy mindennap sírjon valaki csak azért, mert nincs nője, az kapcsolatfüggőség. Nem kell nekem olyan pasi, aki nélkülem boldogtalan.
2017. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!