Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik frissen szakítottak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik frissen szakítottak, hogy bírjátok egyedül szombat este?

Figyelt kérdés
5 hónap után szakítottunk, ez az első szombat estém nélküle. A héten még elvoltam, de a mai nap elég rossz.
2016. nov. 26. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felszabadultan, jól, kiválóan, nyugodtan!!! :) Egy nagy franciakrémest készülök eltüntetni, nagy "bánatomban". :)
2016. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs film, sorozat, könyv, játékok, youtube (hogy megtanulj akármit), vagy egy darab papír, hogy origamizz.
2016. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd át egy barátod vagy barátnőd! Vagy menj át te hozzájuk! Nekem ez bejön :)
2016. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha beszari vagy, akkor tudom ajánlani, hogy nézz éjjel egyedül horror filmet. Nekem bevált, a legkisebb bajom a szakítás volt.
2016. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintúgy vagyok, csak nekem ez már a 3. Unalmas szombat estém. Nem visz rá a lélek hogy bulizzak, hisz hiányzik.
2016. nov. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az utolsó válaszolóhoz hasonlóan nekem is ez a harmadik magányos hétvégém, és még mindig elég rossz. Mivel vizsgákra készülök, nekem muszáj elterelnem a tanulással a figyelmem, de nem könnyű. Múltkor megnéztem az 500 nap nyár c. filmet, az egész jó volt. Ezen kívül rajzolok, ha végre végzek a vizsgáimmal, akkor majd elolvasok egy önfejlesztő könyvet. Nekem sajnos a legtöbb ismerősöm már megállapodott vagy külföldön él, ezért a baráti társaság egyenlőre nem opció.
2016. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!