Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatra vágyó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatra vágyó férfinak mennyire számít a nő előélete?

Figyelt kérdés
Mennyire számít,hogy hány férfival feküdt le előttetek,megcsalta e a régi párját... Mennyire hisztek arról amit más férfiak mondanak róla?
2016. dec. 11. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2016. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
számít, mit mondjak majd a gyerekeinknek ha netán kérdeznek erről, hazudjak?. Mondjam azt hogy nem, anyátok nem szüzen jött hozzám.
2016. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Számít, de csak az amit tudok róla. :D
2016. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel először általában barátként közeledek egy nőhöz, ezért mire átfordul kapcsolatba a dolog, addigra már tudom az előéletét, így nincs szükségem más pasik véleményére.

Ha megcsalta a párját, annak is millió oka lehet, amire azért kíváncsi volnék, hogy miért tette. Van olyan, ami miatt elutasító lennék vele, de van olyan, ami talán elnézhető, bár ebből kevesebben van. Az, hogy hány férfival feküdt le, nem érdekel, inkább az, hogy hány kapcsolata volt, és milyen hosszúak, abból kiderül úgyis, hogy képes-e komoly kapcsolatra, vagy nem.


30F

2016. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak annyira, amennyire nektek számít egy férfi előélete, és hogy hazudik-e nektek bármiről is.
2016. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Eléggé, mert sokat elárul az illető karakteréről.
2016. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos. Ha volt több barátja, de max csak egy párját csalta meg, akkor még belefér, de ha az összeset, akkor kösz nem. Nem neki való a tartós párkapcsolat.


Az viszont annyira nem érdekel, hogy hány férfivel feküdt le előttem. Az viszont valamilyen szinten igen, hogy milyen hosszúak voltak azok a párkapcsolatok. Nyilván ha rövidek, akkor megint csak nem alkalmas egy hosszú távú párkapcsolatra.

2016. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valakinek az a normális, hogy előbb lefekszik vkivel és utána dönti el hogy akkor most akar-e vele kapcsolatot vagy sem, az pl. nem jópont.
2016. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez határozottan számít, de sok embertől hallom, hogy nekik mindegy. Nők meg kikérik maguknak, hogy az előéletükön felháborodjon valaki. Nos én nem vagyok ilyen és nem akarom elfogadni.


Bennem ez rossz érzéseket vált ki. Az sem esik jól hogy a párkapcsolat egyik tagja visszafogottabb életet élt, gondolva a jövőre, a másik tagja meg orrba szájba fűvel fával, hogy kiélje magát és a végén azt mondja meg akar állapodni. Nem tudom mennyire érthető. Ha ez a dolog valakinek jó, akkor legyenek boldogok. De nekem olyan nő kell akinek nincsenek ilyen durva dolgok az előéletében.


Hogy mit hiszek arról, amit más férfiak mondanak róla? Én kíváncsi lennék más férfiak mit mondanak róla, mert az is egy információ, de nem sokat alapoznék más véleményére. Meghallgatnám mert érdekel, de figyelembe venném hogy bárki mondhat bármit bárkiről.


Igen, eléggé számít, hogy hány férfival feküdt le, az is számít hogy megcsalta-e a régi párját. Számomra a testiség egy nagyon intim kapcsolat és ha ezt valaki csak úgy osztogatja, akkor nehezen tudom elképzelni hogy engem tudna értékelni. Továbbá engem viszolyogtat, hogy az adott nőt sok pasi kipróbálta már.

2016. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem igazán érdekel az előélete, kiismerhető egy nő is, csakúgy mint minden ember, és lehet tudni, hogy meg lehet bízni benne, vagy sem. Ha nem lehet, akkor az nem hosszútávra való.
2016. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!