Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meg eshet az hogy mi ketten...

Meg eshet az hogy mi ketten összejöjjünk esetlegesen komoly kapcsolatra vagy csak a képzeletem játszik velem hogy egy ilyen jóképű férfinak tetszedjem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, de nem is vagyok olyan bomba nő.

De elméletileg tetszem egy fiúnak.

Érdemes róla tudni pár dolgot:

- 23 éves múlt

-Algéria (arab)

-Magyarországon tanult, itt ismerkedtünk meg, mindennap találkoztunk.

-Iskola elvégeztével, Franciaországba költözött

-Egy hotelban recepciós

-Nagyon helyes-nagyon jóképű, okos, több nyelven beszél

-náluk nem érvényes ezek a vallási kötelezettségek/hagyományok miszerint 4 feleség stb

édesapjának is csak az anyukája a felesége egyedül

anyukája magyar, apukája arab egyébként



Régen is nagyon tetszett, akkor csak beszélgettünk, bár akkor is mondta nekem hogy tetszem, de azt hittem mindenki, amilyen sárma van szerintem minden nő befordulna az ágyába is (ahogy én is, hiszen ha komoly kapcsolatra nem is, de nem fogom ki hagyni az esélyt hogy lefeküdjek vele, ha helyes ez ha nem mert nagyon tetszik, és vonzódom hozzá)


No de mondtam, frországban él jelenleg, és elkezdtünk beszélgetni, valahogy szóba hozódott hogy tetszem neki, mondtam neki hogy ő is tetszik nekem. Sopánkodott egyet hogy régen mondhattam volna és akkor hátha összejöttünk volna.

Aztán azt is mondta bevallja hogy akkor biztos csak kaland lett volna, de most ő úgy érzi (napokkal később) hogy nagyon tetszem neki, komoly kapcsolatot szeretne velem kialakítani, tudja hogy nehéz lesz a távolság miatt de nem lehetetlen. Mivel egy hotelben dolgozik mint írtam, elvileg kérvényeztetni kell a szabadságot, de azt mondta hogy augusztus végére-szeptember elejére kap 2 hetet és akkor eljön hozzám Magyarországra hogy együtt töltsünk egy kis időt. Bele egyeztem, úgy érzem ha képes értem eljönni akkor miért is ne próbálhatnánk meg.

Állandóan ír, becézget (tudom egyébként hogy náluk villámgyorsan zajlanak ilyen téren az események)

na de olyanokat mond, mint ha már járnánk x ideje, pl kicsim, szívem, édesem, még azt is hogy ő szerelmes belém, és este amikor ma felhívott beszéltünk vagy 20 percet akkor azt is mondta hogy szeret.

Jó ez igen kellemetlen, mert nem tudom náluk hogy van de azt mindenki tudja hogy nálunk hogy alakul ez ki, és mikor mondjuk azt hogy szeretlek, egy magyar fiú szinte akkor sem mondja ki ha már érzi mert titkolja eleinte.


Na segítsetek megoldani ezeket a gondolataimat, hogy létezhet-e ilyen vagy csak egy kis hambuk ez???


2014. júl. 14. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
létezhet. egy próbát megér. sok sikert!
2014. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik percből a masikba hirtelen te lettél élete szerelme úgyhogy nalig talalkoztatok. Meg véletlenül se nőzik kint.


Á,cseppet se gyanús.

2014. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem lehet:) Nem mindig a Magyarokbol kell kiindulni. Megprobaljatok azt a 2 hetet es minden kialakul!:)
2014. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ameoland ***** válasza:
most mit kell körülményeskedni? le is írtad,hogy lefeküdnél vele. ha bármi,ami ennél több, az jó. ha nem, akkor round#2,aztán még egy menetet, had élvezd a sármját..
2014. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt 20 éve egy félarab pasim, anyja magyar, apja algériai, és itt tanult egyetemen, jót röhögtem, mert lehet, hogy a te fiúd apja:DD

Hófehér volt egyébként.

Nos, velem rendes volt, udvarias, nem tolakodó, de már 17 évesen volt vagy 20 nője, láttam pár haverját is akkoriban, nem valami vérengző erőszakolókat kell elképzelni, több nyelven beszélt mind, ápoltak, csinosak voltak, mégis azt mondom, semmi értelme.

Nekik a szex és a hódítás napi apró ügy, megvagy, eltelik 2 hét, és repülnek tovább. Én nem feküdtem le vele, fiatal is voltam, eszem is volt, és megmondtam neki, nem akarok elkapni valamit tőle, franc se tudja, miket hordoz. Jót nevettünk ezen, és szépen elbúcsúztunk. Csókon kívül nem volt más, de kellemes emlék marad.

Nem kell általánosítani persze, de a vér ugye, meg pasi is, és megnyugtatlak, a szállodások is lelkesen kufircolnak egymással. Ha úgy érzed, szexelj vele, de csak gumival, viszont ne várj semmi mást, aztán ki tudja.. bár nem hiszek a mesékben.

2014. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!