Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a jóképű pasik szemetebbek, közölük kevesebben akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha van miből válogatni, akkor nem kell vigyázni az alanyok lelkivilágára.
2013. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bino ***** válasza:
100%
A jóképű pasik azért szemetek mert ma ez a "menő" és mert nagyon is a tudatában van azzal ,hogy helyes.
2013. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznaljak a kulsejuk altal a lehetosegeket, es kielvezik, hogy tobb lanyt is megkaphatnak.
2013. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megtehetik.
2013. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

A férfiak alap ösztöne, hogy minél több minél jobb nőt meg akarnak fektetni. Akinek ez mindig simán ment, mert olyan jóképű, annak az élete korábbi szakaszában általában nincs igénye komoly kapcsolatra.

Aki kevésbé szerencsés tulajdonságokkal bír, annak nincsenek meg ezek a pozitív tapasztalatai, és ők egy stabil kapcsolatra vágynak egy megfelelő nővel.

2013. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jóképű vagyok, de nem szemét. Sőt félénk és nehezen ismerkedek, de ha megszeretek valakit, akkor ahhoz hűséges vagyok a végsőkig.

Egy barátom csúnya, össze-vissza állnak a fogai, erősen kopaszodó 25 éves létére, meg pocakosodik, mégis váltogatja a nőit, de járni senkivel nem hajlandó, egyiket csalja a másikkal. Így kompenzálja a testi hátrányait, bizonyítja, hogy férfi. Sakkozik az emberekkel, nőkkel, a szemükbe teljesen mást mond, mint a hátuk mögött. Manipulál.

2013. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
5-osnek irom: Szerintem azert ez nem egeszen igy van. Vannak alapbol mas szemelyisegu fetfiak, akiket a szex nem kulonosebben erdekel. Nem attol akar egy pasi komoly kapcsolatot feltetlenul, mert nem lehet neki tobb. Egyszeruen szeretetre vagyik, vagy nem erzi h minden not megbaszna. Esetleg tiszteli a noket, es partnerre vagyik akivel megoszthatja az eletet. Helyesek kozott is vannak ilyenek. Nem mindeki egyforma, es nem mindekinek erosek az osztonei. Nem minden ferfi osztonallat. Nem csak szex van a vilagon.
2013. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

7-es: persze, egyetértek. De sok esetben az ember érzelmi fejlődését ilyen tényezők is befolyásolják. Nem tudatos a dolog.

Pl. aki anélkül is folyamatos elismerést, pozitív visszaigazolást kap, hogy el kéne magát kötelezni, annak nem is lesz meg erre az igénye.

Akinek jobban meg kell dolgozni az elismerésért, vagy ritkábban kap, annak pedig fontosabb lesz, hogy valaki stabilan ott legyen mellette.

2013. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem lehet igaza az előttem válaszolóknak, de nekem eddigi tapasztalataim alapján ez is csak egy általánosításnak tűnik. Több olyan helyes srácot is megismertem, akikről a külsejük alapján azt feltételeztem, csajoznak összevissza... alaposan félreismertem őket, kifejezetten komoly kapcsolatot keresnek vagy abban vannak most is.
2013. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert tudják magukról, hogy jól néznek ki, és vissza is élnek vele!
2013. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!