Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem való nekem komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem való nekem komoly kapcsolat, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam összefeküdni csak úgy senkivel, viszont nem igen van olyan, hogy egyszerre egy srác tetszik, ezért néha több emberrel is randizom egyszerre. Meg szokott olyan lenni velem, hogy kedvelek valakit, be is jön, de aztán megismerek valakit, és rám jön, hogy úristen milyen helyes, milyen cuki, stb.

És félek, hogy ha most összejönnék valakivel komolyabban, akkor nem tudnék kitartani mellette sokáig. :/


Vajon ha szerelmes lennék, ez megváltozna?


2016. dec. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem bizony. Éretlen vagy még hozzá. Bár van, aki egész életében ilyen marad.
2016. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a szerelem idővel elmúlik.
2016. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vajon ha szerelmes lennék, ez megváltozna?"


Igen, csak meg kell találni a megfelelő férfit. ---->27/f √

2016. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!