Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hosszú ideig kerülgetté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú ideig kerülgettétek egymást mire komoly kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés
Olyan is érdekel,ha esetleg szeretőből,vagy szexkapcsolatból lett komoly kapcsolat.
2016. nov. 11. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nem volt, hogy szexkapcsolatból lett volna komoly kapcsolatom. (Itt nem is igazán tudom értelmezni az egymás kerülgetése fogalmat, hiszen ha egy kapcsolat már eleve az ágyban kezdődik, akkor pont a "pávatánc" rész marad ki az elejéről.)

Ismerősi, baráti kapcsolatból viszont többször is lett kapcsolatom. Ilyen esetben kb. fél év kellett, mire megismertük egymást annyira, hogy kialakult a kölcsönös érdeklődés, majd vonzalom, aztán léptünk egymás felé.

2016. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
3 hónap, a megismerkedéstől a járásig. Barátságnak indult, de kb 1.5 hónap után már beleszerettem.
2016. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megismerkedéstől kb 1 hónap vagy kevesebb, de akkor még mással találkozgattam, szerintem ezért volt ilyen hosszú.
2016. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. fél évig.
2016. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi rekorderek vagyunk ilyen szempontból, majdnem öt évig kerülgettük egymást barátokként. :D
2016. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!