Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sok nőt, ha valaki 25 fölött még szűz?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam pár ismerősömtől, hogy őket mindig elutasítják, amint kiderül, hogy még nem létesítettek szexuális kapcsolatot, pedig nem kifejezetten undorító férfiakról van szó.

Tehát, hölgyektől kérdezném, lefeküdnétek egy veletek egykorú, még szűz, de vonzó, ápolt férfival?

(persze csak ha nem vagytok párkapcsolatban)



2016. dec. 4. 17:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
a lényyeg kérdező minnél idősebb a nő annál jobban zavarja őt h szűz a srác. egy 23 évest még nem, mert kihivasnak is tekintheti de egy 26 évesnek már nincs kedve "jatszadozni", pazarolni az idejet alapvető dolgokkal.
2016. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
egy 23 éves csajt nem zavarna, mert kihivasnak is tekintheti de egy 26 évesnek már nincs kedve "jatszadozni", pazarolni az idejet alapvető dolgokkal.
2016. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell az orrukra kötni. Sok sztereotípia él a köztudatban a szűz férfiakról, miért hagysz magadnak támadási felületet?
2016. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is szűz vagyok, nem zavar. De pont ezért soha nem is értem ezt a "tanítgatós" dolgot. Ha két szűz találkozik, a fiú az ujját dugja a lány fülébe, vagy mi?
2016. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, ne reklámozd, szedj fel pár csajt laza kapcsolatra és rájössz hogy a szex nem egy akkora misztikus és bonyolult dolog, mint hitted. Ettől lenyugszol, lesz már tapasztalatod és egy párkapcsolatba is könnyebben bele tudsz majd "keveredni".
2017. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha nem lennék foglalt, akkor igen.


Nekem nem jelentett problémát soha ez a dolog. Bár az is igaz, hogy akik velem vesztették el a szüzességüket, pár évvel fiatalabbak voltak, mint a kérdésben szereplő 25 év.

Az első 18 éves volt /én 19,

2. 22/ én 23,

3. majdnem 21/ én 24. Ő azóta már a férjem:)


Nem, nem vadásztam szűz pasikra, így alakult:)


Most 31 éves vagyok. Ha nem lennék házas, és egy hasonló korú randipartneremről kiderülne hogy szűz, ez önmagában még nem jelentene számomra akadályt ahogy régebben sem volt gond. Sok múlik a pasi viselkedésén, a természetén, a személyiségén, alapból azon hogy egyébként tetszik-e nekem stb stb. Ha az ismerkedés idején nem bukik ki, hogy valami zizi van vele, akkor semmi gond a szüzességgel szerintem. Ezer oka lehet amiért nem vesztette el. Várt a szerelemre de eddig nem jött össze komoly kapcsolat, a munkájára koncentrált és elszaladtak az évek, vagy mit tudom én.

Én magam is viszonylag későn, 19 évesen vesztettem el, és őszintén szólva én többre értékelem a késői elvesztést, mint azt, ha a pasi megdugott egy fél városnyi nőt teljesen érzelemmentesen. És nem, ettől még egy férfi sem lesz jobb az ágyban. ÉN ezt tapasztaltam.

2017. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Aki még 25 felett is szűz férfiként azzal valami baj van. Senkinek sincs kedve belemenni egy olyan kapcsolatba ami már alapból problémásnak ígérkezik. Ráadásul teljesen rossz lesz az ágyban a pasi és csomó időbe kerül hogy megtanulja rendesen használni a szerszámát és rájöjjön hogyan kell kielégíteni egy nőt (hogy ne csak ő, hanem a partnere is élvezze). Ráadásul tuti papucs lesz egy 25 éves pasi szűzként mert mindent meg akar majd tenni hogy megtartsa a nőjét és átmegy nyálgépbe. Az meg már taszító.
2017. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A szex azért nem egy akkora ördöngősség, elsőre sem muszáj bénának lenni, de amúgy is hamar bele lehet jönni. A túlzott ragaszkodás pedig inkább személyiségfüggő.
2017. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy 25 fölötti férfitól már várhatna az ember kicsit komolyabb dolgokat is. Ha 15 évesen összejön egy lány egy szintén 15 éves szűz fiúval, nagyjábból ugyanazok az igények, célok, életfelfogás. De ha 25 felett összejön egy szintén ilyen korú szűz férfival mit várjon tőle? H megértse milyen egy komoly kapcsolat? Nem is annyira a szex a lényeg, bár az is, hanem inkább az h mindent azzal a lánnyal élne át először, vele kellene kitapasztalnia, rájönnie mindenre amit ha egy lány már átélt akkor nem biztos h tolerálja. Na meg aztán jöhet az h a pasi még ki akarja élni magát..persze ez fordított esetben egy szűz nőnél is előfordulhat, de abban az esetben általában egyszerűbb szokott lenni az ok: a pasi nem akar tapasztalatlannal szexelni, nem akar rá várni és hallgatni h nyafog mert fáj. Másban a szálkát is magunkban a gerendát se. Ezen gondolkozz el mielőtt felteszel egy ilyen kérdést.
2017. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!