Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sok nőt, ha valaki 25 fölött még szűz?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam pár ismerősömtől, hogy őket mindig elutasítják, amint kiderül, hogy még nem létesítettek szexuális kapcsolatot, pedig nem kifejezetten undorító férfiakról van szó.

Tehát, hölgyektől kérdezném, lefeküdnétek egy veletek egykorú, még szűz, de vonzó, ápolt férfival?

(persze csak ha nem vagytok párkapcsolatban)



2016. dec. 4. 17:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
52%

Férfi logika:

szűz nő (úgy 20-22 felett) = selejtes, defektes, nagyok az elvárásai, senki sem elég jó neki, borzalmas mert nőként sem tudott összekukázni egy szexet sem

nem szűz nő: ri..anc, átment rajta a fél város, mindenkivel lefekszik, több f.zt fogott mint kilincset

2016. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
38%

Kiakasztja a defektfaktort.

Mindenkinek vannak defektjei persze, de érted, ez már sok. Aki ennyi idősen is szűz, azzal valahol nagy probléma van. Így csak egy hasonló problémásnál lehet esélyed.

2016. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
60%

Jó eséllyel nem tud sokat a kapcsolatokról, főleg a helyzetek kezeléséről (25 körül már van egy személyiség, ami nem fog olyan sokat változni, szokások, berögződések, nem képlékeny és befolyásolható az ember annyira mint fiatalon 18körül), nincs tapasztalata pl megcsalás - milyen a másik félnek, valószínű valamilyen oka is van hogy még nem jutott el odáig, hogy összejöjjön dolog (tapasztalat: anyuci mindenkit elutált mellőle, a pénzét elvette stb...).

25 fölött az ember szeretne hamar meggyőződni arról hogy passzol-e a másikkal, nem pazarolja az idejét, nem akar tanítgatni még hónapokig. Én így voltam, fiatalon még oké, együtt tanulunk vagy egyszer még oké, de amikor már az ember megállapodni akar akkor már nem. Főleg nőként én nem szeretek irányítani se.


Tapasztalat: hogy elhallgatta (ez már egy gond a kapcsolatban hogy nem tud pl őszinte lenni) és nekem kellett kitalálni, hogy szűz még és elvárta hogy oldjam meg a gondokat, ő nem tett meg értem semmit, pl elment korán ugye, de még ha szóltam is hogy és én?! Semmit nem tett azért hogy ez megoldódjon, csak engem hibáztatott hogy elvárásom a szex, persze egy hosszú ideje kielégítetlen nő enyhén szólva is frusztrált lesz és még ha őt hibáztatja a saját gondja miatt... Ráadásul a kapcsolatban adódó gondokat se úgy kezelte: ha nekem volt fiú ismerősöm, az baj, de ő tarthatott több barátnőt, akik közül az egyikkel össze is jött a hátam mögött "tapasztalatot akar gyűjteni" de szakítani lusta volt... - nem sok a reális esély arra hogy valaki azzal is marad akivel elveszíti, hisz felébred a kíváncsiság, 25 fölött amikor az ember társat keres inkább, nem a kíváncsi tinikort éli már, inkább olyat keres aki szintén átesett már a kíváncsi korszakon és komoly kapcsolat lehet belőle, reális esélyekkel.

2016. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki 25 éves koráig nem tanulta meg, hogyan kell egy nő eszét elvenni, kevés az esély, hogy valaha is mestere lesz ennek.
2016. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
8%
Könnyű elvenni a nők eszét. Belenyomunk valami drogot a nőbe, vagy felkeverünk valamit az italába, hogy elmenjen az esze arra az időre, amíg tart a drog hatása.
2016. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
33%
Igen, de ezt is jobb 18 év alatt csinálni, amíg nem vagy büntethető. :-))
2016. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki 23L
2016. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%

13-nak mondanám:

Volt egy rossz kapcsolatod éppenséggel egy szűz pasival és máris általánositasz. Bravo! Tőled se kérjen inkabb az ember tanacsot.


Haverom szüz volt 24 évesen mikor a csajjal összejött, 4 év utan a csaj szakitott vele "mert meg élni akar" mondván és volt 29 !! A haverom egy évig teljesen kivolt. Életet alig lehetett bele verni. Most akkor ebben a helyzetben is igaz lenne amit mondasz kedves 13-as hozzászolo?

2016. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

13 vagyok. Nem általánosítottam, pont azért írtam oda, hogy amit én tapasztaltam: ... arról írtam és nekem ez a véleményem, ezt kérdezte a kérdező, én meg is indokoltam különben az lett volna hogy csak odaírom és egyébként 2 ilyen pasival volt dolgom és mindkettőnél ez lett (1éven belül lepattantak hogy tapasztalatot akarnak).

Az hogy jó eséllyel - pont azt takarja hogy benne van a pakliban a tapasztalatlanság miatt, de csak esélyes, nem azt írtam hogy biztos nem fogja tudni stb... Tanuld meg mi az általánosítás!

2016. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem. 25év körül nálam már a családalapítás volt téma nem a betanítás, kapcsolat "megtanítása" addigra már biztos kapcsolatot akartam, ilyen férfit is kerestem aki szintén erre vágyik és élt korábban, lehet egyből tudni hogy működik-e a dolog. A legjobb barátnőmnek volt szerencséje pár szűz fiúhoz azt hiszem 3 hoz így 25 fölött és egyik se volt komoly, hamar elkapta őket a dolog hogy más nővel is akarnak lenni...Nem alaptalan hogy valamikor eljön főleg a mai világban hogy meg akarja ismerni a többit, ritka fehér holló hogy egy férfi főleg 25év után egy nő mellett marad, viszont sok nő (köztük én se) nem teheti meg hogy húzza az időt ha gyereket akarok (endometriózis).
2016. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!