Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sok nőt, ha valaki 25 fölött még szűz?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam pár ismerősömtől, hogy őket mindig elutasítják, amint kiderül, hogy még nem létesítettek szexuális kapcsolatot, pedig nem kifejezetten undorító férfiakról van szó.

Tehát, hölgyektől kérdezném, lefeküdnétek egy veletek egykorú, még szűz, de vonzó, ápolt férfival?

(persze csak ha nem vagytok párkapcsolatban)



2016. dec. 4. 17:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi erővel miért zavar sok férfit, ha a nő 25 fölött még szűz? :D
2016. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%

Igen, ha nem lennék kapcsolatban. Jelenlegiben én voltam szűz, páromnak nem volt akadály, sőt még örült is neki, hogy ő vehette el a szüzességemet.


Kérdéseddel ne általánosíts!

2016. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt örülnék neki. 23/L
2016. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%

"lefeküdnétek egy veletek egykorú, még szűz, de vonzó, ápolt férfival"


Gondolom, ha szerelmes belé, simán, szexkapcsolatnak nem sok értelme van így, szánalomból meg nem fognak.


De szerintem szűz fiú így is előnnyel van egy picivel, szűz nőként nem biztos, hogy a férfiak várnának, míg készen állsz, nekik fontosabb a szex.

2016. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
A nők igen nagy részének a népszerűség számít. Nyilván ha 25 évesen még szűz vagy, akkor elkönyvelnek egy életképtelen vesztesnek, aki a 30-hoz közeledve sem volt még képes szexelni. Meglepő módon sok férfitársam inkább annak szokott örülni, ha ők lehetnek az elsők a kiválasztott nő életében.
2016. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%

Engem azért zavarna, mert még korábban nem volt kapcsolata sem. Fogalma sincs, hogy kell kezelni egy kritikus vitát, vagy a nők rossz napjait.


Továbbá azért zavarna, mert fogalma sincs még a kitartásról,hűségről, meg egyéb párkapcsolati nehézségekről.


Továbbá zavarna a tapasztalatlansága, az ügyetlenkedése. Én szeretem, ha a férfi irányít az ágyban.


Kicsit nyomasztana, hogy az én testem lenne neki az első és az általam nyújtott élmény a meghatározó.


Na meg az is, hogy az emberek első kapcsolatai nem tartanak nagyrészt a sírig.

2016. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem ezzel a jelszóval kezdesz ismerkedni,hogy "én még szűz vagyok!"

Ha jobban megismeritek egymást pedig ez nem lesz akadálya annak,hogy folytassátok a kapcsolatot és boldogok legyetek. Áthidalható a probléma...

2016. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%

Ha szeretném, és kapcsolatban lennék vele, és akkor derülne ki, engem nem zavarna. De a miértjét azért szeretném tudni, hogy miért az még. Mivel erre a korosztályra nem annyira jellemző, főleg férfiaknál.

De szexkapcsolatról szó sem lehetne!!

2016. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Mert, amikor egy nő egy férfit kinéz magának, akkor az első kérdés, amit feltesz magának mindig az, hogy "mit adhat nekem?", ergo azt kezdi kielemezni, hogy az adott férfi milyen dolgokkal tudja elhalmozni. Egy 25 éves szűz esetében nem sok mindenről beszélhetünk. 25 évesen a legtöbb magyar férfi alig keres valamit, amije van azt albérletre költi, már ha egyáltalán van olyanja, hisz sokuk még a szüleivel él, szóval anyagi értelmemben nem sok mindent remélhet tőle a nő. Szexuális szinten se tud sokkal többet nyújtani, tekintve, hogy egy férfinek az első 4-5 dugása kevesebb, mint egy percig tart, szóval a szexuális kielégülés is ki van húzva.

Amikor egy nő ránéz egy 25 éves szűz férfira az fut át az agyán, hogy ennek se pénze, se töke, se hírneve, ergo tökéletesen érdektelen. Ezért. Remélem sikerül mindenkit megsértenem, imádok mások lelkébe gázolni, ja és nem, nem cukorral, hanem sóval eszem a túrós tésztát, mielőtt még valamelyik mongoloid vadőr nekem szegezné a furkósbotját.

2016. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

Női logika:

Szűz férfi =lúzer,nem kelendő, nem férfias

Sok nővel szexelő férfi = menő,kelendő, férfias

2016. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!