Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szűz vagyok a párom nem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok a párom nem ez zavar mit tegyek?

Figyelt kérdés
fiúkánt a párommal volt az első szexuális kapcsolatom 20 évesen. Nagyon jól megvagyunk szeretjük egymást és egyre jobban komolyodik a dolog ahogy múlnak a hónapok,de elkezdett zavarni,hogy ő már volt más férfival én pedig nem voltam még más nővel és lehetséges hogy nem is leszek. Ez lenne a férfi " vadász ösztön"? az utóbbi időben csak ezen jár az agyam és egyre jobban idegesít
2016. febr. 17. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez lenne a férfi hülyeség... Ha boldog vagy vele és kielégítõ a kapcsolatotok mit zavar,hogy nem feküdtél Le mással? Örülj,hogy ilyen Hamar meglett az igazi. Mi évek óta együtt vagyunk a párommal egyikünknek sem volt más kapcsolata mégse zavar.
2016. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább hagyd ott azt a csajt, ha ennyire bele vagy már lassan betegedve, hogy nem d..gnad még meg a fél várost!


Nőlj már fel agyilag is! Csak téged zavar, a párodat biztos nem. Magadban tegyél rendet, a hiba ott van.


Örülj inkább annak, hogy van egy párod, akivel együtt viszont szeretitek egymást. Tőle mindent megkapsz, neked ez nem elég?

Az érett felnőtt férfi tud megálljt parancsolni magának, ha tudja, hogy elért a megfelelő helyre!

És te tudod ezt?

2016. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogyha a pároddal már voltál, akkor nem vagy szűz.

Másrészről pedig, ha hajt a véred, vagy kíváncsi vagy milyen lenne mással, akkor igen, minél előbb szakíts vele, mert ez nem fog változni, ezzel neki teszel jót.

2016. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
és ilyen fogyatékosok találnak maguknak bnőt... vicc ez az élet!
2016. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20 évesen kijelenteni, hogy nem is leszel mással elég merész dolog még. Nem akarok rosszat de sok víz le fog folyni még a Dunán és nem lehet tudni ,h mit hoz a jövő! Örülj neki, hogy boldog vagy egy párkapcsolatban hidd el 100szor jobb mint pár egyéjszakás!
2016. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20 éves fiú vagyok, ugyanebben a cipőben járok. Tudom hogy ez nagyon nagy hülyeség, de nem tudok ellene mit tenni. Minden nap elfogom olvasni azokat a válaszokat, amiket ide írnak, és megmagyarázzák, hogy ezt nem szabad emiatt mérgesnek lenni, ebből próbálok erőt meriteni, mert tenni akarok ez ellen.
2016. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem rohadtul zavart, hogy - a most már ex - barátom együtt volt mással, mikor szakítottunk. két évig próbálkozott még, megváltozott, tett értem, de én leszartam, mert zavart, hogy volt mással. szakított is velem emiatt, hülye voltam.
2016. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen "kinek milyen a micsodája", meg "ki hogy szereti" kutatásokat akarsz végezni, akkor döntsd el mi a célod, mert ehhez 3-4 lány nem lesz elég, az semmi, az ugyanolyan kb mint az egy. Viszont ha ez érdekel akkor kb min 50 nővel kellene lenned, de inkább 100-al, az meg már macerás. Mindenki teljesen más, az a 2-3 partner nem fog neked semmit kideríteni erről, mert a véletlenen múlik milyenekkel futsz össze. Kár ezért lecserélni a barátnődet. Ha meg a csajozós életmódot választod, lemaradsz a visszafogottabb nők testéről, és csak terjeszted majd te is a félinformációkat azokról általánosítva akik leálltak veled. Nem éri meg.
2020. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Èm is ugyanebben a cipőben jàrok,csak nőkènt,ès igazàbol nem az a lènyeg ,hogy fèrfi vagy e vagy nő,az tényleg zavaró,ha neked ő volt az első,neki viszont te lehet a 21-dik.de a dolog pozitiv oldalàt nèzve,elèg nehèz 2 szűznek a szex,főleg az elején
2023. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mondjuk engem nem az zavar,hogy èn csak vele tudom,milyen a szex,hanem az,hogy ő sok lànnyal szexelt,ès èlvezte,èn meg csak vele,ez nem igazsàgos,olyan mintha èn ettől kevesebb lennèk,ès èrtèktelennè tesz
2023. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!