Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos féltékenység és aggodalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos féltékenység és aggodalom? Zavar, de félek szóvá tenni ismét.

Figyelt kérdés
A barátnőm egy két gyerekes anya. Kicsik még egyik 9 a másik 5 éves. Már terhes tőlem, 2 hónapos elmúlt. Az az egy a bajom, hogy a két gyereknek az apja szokta hívogatni mikor el akarja vinni a gyerekeket, illetve ma láttam, hogy pár napja bejelölte a párom a facen a csávót azmeg vissza is jelölte. A párom régi ilyen emlékeket osztott meg amiket még akkor mikor vele volt, ezek a bölcs megosztások szerintem tudjátok miről van szó. Nem valószínű, hogy pont m iatta, de mióta ismerősök azóta inkább. Sokszor megfordul a fejemben, hogy a figyelmét akarja felhívni. Eddig úgy volt, hogy elköltözünk innen, de már azt akarja itt vegyünk inkább házat mert nem akar a szüleitől elszakadni messzire, mert nem lenne aki a gyerekekre tudna vigyázni ha lebetegszenek és nekünk dolgozni kéne vagy a nyári szünetben. Máskor szóvá tette neki, hogy eléggé elbeszélgetnek a telefonon mi ez az egész. Azt mondta, hogy csupán tiszteletből, nem akar vele bunkó lenni, mert már lezárt fejezet az életében. Engem szeret és engem választott, nem akar tőle semmit, de a gyerekeik miatt kell tartani a kapcsolatot vele, ha látni akarja őket. Viszont engem zavar, hogy már a facen is ismerősök, igaz nem írt egyik se a másiknak, nem is lájkolgatnak egymásnak, de nagyon zavaró, mert nekem az exbarátnőm nem ismerősöm, meg nekem nincs máűstól gyerekem, és idegesít hogy mi van ha majd próbálkozik, vagy a jövőben még szeretné nyomon követni mennyit változik vagy az új párjával a pasi mennyire boldog... Furcsa de a párom tőlem vár gyereket, nem merem neki ezt felhozni, mert lehet leszólna mint annak a rendje, hogy mire féltékenykedek. Szerintetek felesleges aggódnom vagy ti is aggódnátok a jelölés miatt? A gyerekek apja tisztel engem ha találkozunk köszön le is kezel megkéri hogy vannak a gyerekek és ennyi.

2016. jan. 25. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

nem CSÁVÓ, hanem a két gyerekének az APJA!

még jó hogy hívja, van 2 közös gyerek!


van közös gyereked az excsajoddal? ja nincs?!

nem fogadod el hogy már van gyereke mástól?

akkor minek jöttél vele össze?


ha lennél az exe, akkor nem beszélnél vele, meg a gyerekeiddel?

2016. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen aggódsz. Mégis mit vársz, hogy ne beszéljenek egymással soha? Ha neked lenne gyereked valakitől, akkor sosem hívnád fel a gyerekekkel kapcsolatban, nem beszélgetnétek róluk és arról, hogy mikor lehet őket elvinni? Szerintem teljesen normális ez a dolog köztük, sőt, kell is, hogy nézne már ki, ha az ember a saját gyerekeinek az apját nem jelölné vissza, nem? Ez szerintem pont azt jelzi, hogy lezárták a dolgot mindketten, hiszen képesek kulturált módon kommunikálni egymással.
2016. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem egyenlőre ne tedd szóvá ezt, mivel nem a csávó csinálja ezeket a dolgokat. Ki hagyott el kit egyébként? Ha a férfi akkor szerintem nincs miért aggódnod, viszont én személyszerint nem bíznék a páromban.. De azzal semmiképpen nem érsz el semmit, ha szóváteszed ezeket neki, mert ha ő még érez valamit, az ellen nem tudsz mit tenni.
2016. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok van pláne, hogy tőlem terhes ezt is mondta máskor, hogy ha nem én kellenék neki nem tőlem akart volna gyereket ráadásul 3. gyereket
2016. jan. 25. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Közös gyereketek lesz,feleslegesen aggódsz.
2016. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!