Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen egyedül? Sorstársak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sateenkaari kérdése:

25 évesen egyedül? Sorstársak?

Figyelt kérdés

És nem, nem picsogás a kérdés és nem is panaszkodás, hanem csak kíváncsi vagyok, hogy hányan vagyunk olyanok, akiknek nincs szerencséje a szerelemben/párkeresésben.

25/N


2016. dec. 4. 14:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, aki még 44 évesen is egyedül van, sőt, a családban 50 felett is van. Becsülendő, hogy nem adták fel az elvárásaikat, és gyerekük sincs. Ha nem jön az igazi az életben, hát nem jön, lehet egyedül halsz meg, de nem hazugság kapcsolatban. Még mindig jobb az előbbi.
2016. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

25 éves koromban én is egyedül voltam. Az előtte lévő 2-3 évben rengeteg lánnyal találkoztam, kb 20-25-el de legtöbbnél nem volt 2.randi se.

Most 26 évesen lett barátnőm pedig nem is gondoltam hogy ebből lehet valami.

2016. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Érdekes videót küldtél #29-es :)
2016. dec. 8. 11:12
 34/36 anonim ***** válasza:
Igen, érdekes. Mindenkinek látnia kellene, mert sok kérdésre választ kap az ember. A többi videoi is jók.
2016. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Jelen

26F

2016. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
26/N - Abszolút nincs 'radarom' ehhez. Mintha alapvetően nem... adatott volna meg ilyen kisugárzás vagy képesség számomra.
2016. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!