Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen egyedül? Sorstársak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sateenkaari kérdése:

25 évesen egyedül? Sorstársak?

Figyelt kérdés

És nem, nem picsogás a kérdés és nem is panaszkodás, hanem csak kíváncsi vagyok, hogy hányan vagyunk olyanok, akiknek nincs szerencséje a szerelemben/párkeresésben.

25/N


2016. dec. 4. 14:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"minden rendes srác foglalt vagy pedig más lányba szerelmes, mást akar.. "


Ezzel a kijelentéssel azért vitatkoznék. Max a te környezetedben, aki neked bejön, azok foglaltak, vagy ők akarnak mást.

2016. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ami azt illeti a rendes fiatal lányok sokkal nagyobb hányada foglalt, mint a rendes fiúké. Úgyhogy te még a jobbik leosztást kaptad...
2016. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
4,5 évet voltam együtt a párommal, rengeteg lelki baja volt, rossz családi háttér, stb. Sikerült ezeket közösen áthidalni, mostanra teljesen más lett, kinyílt, mosolygós, stb, de úgy döntött az izmos pasikra bukik, úgyhogy megcsalt, azóta pedig én is sorstársak közétek tartozok. Eltelt már pár hónap, úgy érzem készen állnék, de ennyi idő után azt sem tudom hol/hogy kezdjem. 24F
2016. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nekem az jött le, hogy a normális lányok nem kellenek a mai fiúknak...vagy csak én nem találtam olyat, aki normálisat keres. Persze tisztelet a kivételnek! :)
2016. dec. 5. 12:51
 25/36 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék...:/


24/F

2016. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ki/mi a normális. Mert hiába vannak céljaim az életben, hiába van tudásom, hiába nem szoktam bunkózni stb., de normálisnak lehet-e engem tartani egy enyhébb pszichés betegséggel és gátlásossággal? Na ugye, hogy ugye. Ennek megfelelően rendszerint nem is szokott szerencsém lenni, még találkozókat is alig sikerült összehoznom, de már nagyon belefáradtam lelkileg.

32/F

2016. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
25 éves egészséges nő nem talál párt magának?! bíztos minden rendben van veled?
2016. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Na, baszunk?
2016. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Asszem 29 voltam, amikor megismertem a páromat, úgyhogy van négy éved. Addig nebassz, de úgyse tennéd. Nekd is ajánlom KáTét. https://www.youtube.com/watch?v=pkf858jR9-w&t=87s

Ha gondolod, amikor egyedül vagy otthon, mondd ezt: gondviselés (vagy gondviselő), küldd el nekem a páromat. El fog jönni. A filmet nézd meg, mert kikérdezem. Kitartás, ölellek!

2016. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, huszon évesen mit nyafogtok ez miatt. Embereljétek már meg magatok, és ráér siránkozni 35 évesen. Építsetek saját világot, majd ráártek keresgélni később. Mit akarnátok, huszon évesen valakit meg becsúszik egy gyerek, és aztán már egyáltalán nem tudsz olyat megcsinálni, amit most egyedül még meg tudsz, de majd csak akkor jönnél rá, és visszasírnád a mostani egyedüllétedet. Szóval áldd az állapotot, amíg még lehetőséged van egyedül lenni, és megtalálni később a tökéleteset. Ha nem jön, nem jön, de semmiképp se dobd le a horgonyt csak kényszerből, mert ha egyszer jön egy jobb, akkor már bajban leszel.
2016. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!