Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt tartós párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt tartós párkapcsolatban éltek, hol és hogyan ismerkedtetek össze?

Figyelt kérdés
Milyen módját érdemes választani a társkeresésnek, ha az ember tartósat szeretne?

2016. dec. 2. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kollégiumi bulin, a "haver haverja" jellegű ismerkedésből.

Az exem itt, gyakorin.

Egy korábbi exem egyik barátnőm bátyja volt.

Egyebek meg jöttek buliból, facebookon leszólított, vagy edzésről kiszúrt magának. Én sem kerestem soha párt úgy kifejezetten, társkeresőre se regisztráltam soha, de amikor egyedülálló voltam, akkor nyitott voltam minden lehetőségre, és lám. :)

2016. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2 évvel felettem járt a közèpsuliban, ott haverkodtunk össze. Rá 8 évre összejöttünk, azóta együtt vagyunk. Ennek már 10 ève.
2016. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Közös baráton keresztül ismerkedtünk meg.
2016. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 RoseTyler ***** válasza:
Netes társkeresőn találtam a páromat, de nem levelezgettünk, mert pont akkoriban halt le teljesen a gépe, így rögtön randi. Aztán össze is jöttünk pár napon belül. Ennek majd tíz éve már.
2016. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!