Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt tartós párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt tartós párkapcsolatban éltek, hol és hogyan ismerkedtetek össze?

Figyelt kérdés
Milyen módját érdemes választani a társkeresésnek, ha az ember tartósat szeretne?

2016. dec. 2. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Baratnom osztalytarsa volt a parom, o mutatott be minket. Elozo parommal egy buliban elegyedtem szoba.
2016. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Ezen az oldalon ismerkedtünk meg egy feltett kérdés kapcsán
2016. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Ő 5. osztályos volt, mikor èn elkerültem az ő iskolájába 4. osztályba. :D

Aztán rá 10èvre összejöttünk, azóta már van egy gyerekünk :D

2016. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a netes társkeresésben ismertem meg az összes komolyabb (és nem komolyabb)barátnőmet.


szerintem működő dolog, főleg ha az embernek alapból nincs nagy baráti köre, és nyilván nem jár egyedül pubokba stb, hogy hátha lesz ott valaki, aki neki tetszik, és épp nincs senkije.

2016. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16 éve ismertem meg egy angol tanfolyamon.
2016. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Új hobbikba, tevékenységekbe kezdtem és elkezdtem új közösségekbe járni. Nem az ismerkedés kedvéért, hanem olyasmit csináltam/csinálok, ami egyébként is érdekel, leköt.

Egy ilyen közösségben ismertem meg a párom. Előnye, hogy máris adott volt a közös érdeklődési kör.

2016. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
Egy pályaudvaron szúrtam ki, és kellett egy kis segítség, mert nekem nem volt helyi ismeretem, úgyhogy leszólítottam. Azt útközben kiderült, hogy egy helyen fogunk lakni, úgyhogy összehaverkodtunk.
2016. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tarskereson ismertem meg a mostanit es az elozot is.
2016. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy utazás során, teljesen véletlenül ismerkedtünk meg a férjemmel.

Az előző két komoly kapcsolatom pedig baráti társaságon keresztül, "haver haverja" szituban. Mondjuk én sosem "kerestem párt", nem voltam elzárkózva az ismerkedéstől, de nem erőltettem soha, nagyon jól éreztem magam egyedül (1-1 kapcsolatom között évek teltek el, de nem akartam csak azért társat, hogy legyen valakim).

2016. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Interneten ismertem meg a paromat 5 eve.
2016. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!