Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lelkibeteg lányként felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkibeteg lányként felejtsem is el a komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt már 3 szexkapcsolatszerűségem, de már 2 éve semmi, pedig csomót randizom, bejövök a pasiknak.

Viszont személyiségre súlyos gondok vannak velem. És bár ezekről nem beszélek senkinek, csak 2-3 barátom tudja, ettől függetlenül érzik rajtam, hogy nem stimmel velem valami, meg néha nagyon furcsán viselkedem.


Most jutottam el odáig, hogy tényleg el kéne mennem pszichológushoz, mert bipoláris zavarra gyanakszom, szerintem 100%, hogy ez a bajom, minden egyes tünet igaz rám. :( És egyre nehezebben tudom kezelni a hangulatváltozásaimat.

De mi van, ha az sem segít? Hogyan tudnék normális lenni?


21N


2016. dec. 1. 15:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20 Ha valoban bipolaris vagy, akkor azok az ego boost alpszichologiai okorsegek tobbet artanak, mint hasznalnak.

Szakembernek kell ezzel foglalkozni, mert nem baratsagos betegseg - tapasztalatbol mondom

2016. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ráérsz agyalni azon, hogy "mi lesz ha", ha már voltál pszichológusnál.
2016. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
0%

Hmm bipoláris mellé szerintem egy kis nárcizmus is mehet ezzel a "bejövök a pasiknak" dologgal lel.


Egyébként cuki ahogy itt hangulatváltozás miatt aggódsz, valószínűleg nem voltál még olyan helyzetben, hogy pánikrohamközeli állapotba kerültél akárhányszor randi szóba jött, nemhogy elmenni egyre, aztán ha netalántán össze is jön akkor a folytonos szorongás meg hogy nem tudsz senkibe megbízni...:D


Szóval szerintem örülj hogy csak ennyi gondod van ettől nem leszel "special snowflake".


Ha nem figyelemhiányoskodásból írtad akkor menj el egy pszichológushoz, az meg tudja mondani, hogy van-e ilyen bajod vagy csak bemeséled.

2016. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23: Aki ilyet bemesél magának, az elmebeteg, már ne is haragudj. Ilyesmivel nem szokás viccelni.

És igen, sokan bepróbálkoznak nálam, nem én tehetek róla.

2016. dec. 2. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!