Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mik azok a kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a kizáró okok, amik miatt nem tudnátok elképzelni komoly kapcsolatot egy nővel?

Figyelt kérdés

Ez az évem katasztrofális volt randizások, illetve komoly kapcsolat kialakítása terén. Most ott járok, hogy tuti velem van valami gáz, csak még nem sikerült rájönnöm, hogy mi. Nem vagyok r-banc, nem ment át rajtam egy fél város, butának sem mondanám magam, vannak önálló gondolataim, stb..

Így most kíváncsiságból Titeket kérdeznélek meg, hogy Nálatok mik lehetnek azok az okok, amik miatt kb 3-4 randi után felszívódtok, vagy épp csak arra mentek. (ez a két szituáció fordult elő)

Hátha rájövök, hogy mi a gáz.


2016. nov. 6. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
dohányzik. Akkor már 2. randi sem lesz.
2016. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Az ápolatlan fogsor és száj. Nem azt mondom, hogy hollywood-i sztárokat megszégyenítő fehér foga legyen, de ne kelljen kiábrándulni egy-egy furcsa mosolyt látva. Ha én átlag alatti pasiként is tudtam folyamatosan költeni a fogszabályozásomra a tömítésekre, meg a higiénia (szájvíz), akkor sztem egy átlag lánynál ez alap dolog. Diákmunkából is rövid idő alatt rendbe lehet tenni, fix fizetésből meg aztán pláne. Az arc és a testalkat számomra sokadlagos szempont. Persze ne legyen hurkás bálna és rücskös arcú, de ezek nagyon könnyen teljesíthető kritériumok. Összességében azt mondhatom, hogy ezen dolgok, amiket felsoroltam az én szintemen is teljesen elvárhatóak. Alapból minden embernek adott a lehetőség az igényességre, ami nem egy vagyon csak akarat kérdése. Az már az illető hatásköre, hogy most tényleg akar foglalkozni magával vagy elintézi egy "fogadjon el úgy ahogy vagyok" klasszikus lózunggal a feminizmussal takarózva. És mielőtt szétszednétek, ez a férfiakra is vonatkozik. Lásd az én esetemet.
2016. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Amennyiben mondjuk azt látnám,hogy a velem randizó nő "nincs kellőképpen elájulva tőlem", vagy nem akarja AZONNAL, az első ajánlatomra,finom célzásaimra,arra utaló viselkedésemre széttenni nekem a lábát,látnám hogy bagózik,tetkó van rajta,nem kedveli a harisnyákat,szoknyákat,illetve trágárul beszélne...Ilyen esetekben részemröl nemigen kerülne sor már második randira...
2016. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Titusz, nem az első válaszodat olvasom ezen az oldalon, te egy vicc vagy, ember, de komolyan.
2016. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Dohányzás nálam is, bár mire odáig jutok, hogy elhívjak valakit randizni, tudom róla, hogy cigis-e vagy sem. A másik pedig az, ha úgy érzem, nem tudna csatlakozni hozzám az életemben. Én szeretek a természetbe járni, hasonló programokon részt venni, és sokaknak a nádasban gumicsizmában caplatni, békákat kézbefogdosni, netán sátorban aludni és pár napot nomád körülmények között eltölteni, internettől távol az nagyon nem bejövős. Nálam ez életforma, ha úgy érzem hogy az illető ezzel nem tud kompatibilis lenni, és velem is eljönni ilyen helyekre, akkor úgysem működne köztünk egy kapcsolat.
2016. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
4-es...Nem mondta senki,hogy olvasd a válaszaimat...A minősítgetésekre meg végképp nem kért senki...Szóval legközelebb csak TARTSD MEG NYUGODTAN MAGADNAK a velem kapcsolatos meglátásaidat...Mert nem vagyok rá kíváncsi,és nemis kértem tőled minősítéseket...
2016. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
locsifecsi,dagi,öreg.
2016. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Nalam a szuklatokoruseg, masok elitelese, ostobasag, igeidok keverese, drogok ill alkohol, nihilizmus, kicsinyesseg, onzes, anyagiassag, az empatia teljeskoru hianya...stb.


Nyilvan egy not akkor hivok el randizni ha tetszik, igy a testalkat kerdesbe nem megyek bele leven az adott. Mondjuk ha az intim higieniaja nem megfelelo akkor is hatraarc, vagy ha annyira bejon kulsoleg belsoleg de megis budos (szaj, lab, mittomen) akkor elviszem orvoshoz kivizsgalasra, de ez utobbi csak akkor ha amugy minden mukodik.


30/F

2016. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elviszed? Azt hogy?
2016. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
nem az a lényeg, hogy mi kizáró, hanem, hogy mi az, ami ténylegesen megvan benne. mert ha olyan, hogy hú, akkor ott mehet a kukába a teljes kizáró ok lista, akkor is kell.
2016. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!