Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mik azok a kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a kizáró okok, amik miatt nem tudnátok elképzelni komoly kapcsolatot egy nővel?

Figyelt kérdés

Ez az évem katasztrofális volt randizások, illetve komoly kapcsolat kialakítása terén. Most ott járok, hogy tuti velem van valami gáz, csak még nem sikerült rájönnöm, hogy mi. Nem vagyok r-banc, nem ment át rajtam egy fél város, butának sem mondanám magam, vannak önálló gondolataim, stb..

Így most kíváncsiságból Titeket kérdeznélek meg, hogy Nálatok mik lehetnek azok az okok, amik miatt kb 3-4 randi után felszívódtok, vagy épp csak arra mentek. (ez a két szituáció fordult elő)

Hátha rájövök, hogy mi a gáz.


2016. nov. 6. 16:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

Még sosem szívódtam fel randi után, van bennem annyi, hogy közlöm vele, ha valami nem tetszik.

Nálam szintén kizáró ok, ha rendszeresen dohányzik. Nem tudnék úgy a közelében lenni, ha érezném a cigiszagot. A másik ok a passzivitás, ha csak én beszélek a randin, és nem érzem az érdeklődést irányomba, vagy csak épp 1-1 szóval válaszol, közben pedig máshol jár fejben.

Kizáró ok még az is, ha pl minden 2. szava káromkodás, és közben előadja a "menő csaj vagyok" stílusát, attól kifutok a világból.

Persze ilyen esetekben nem nagyon van 4 randi, inkább csak 1-2.


Miért gondolod azt, hogy veled van a baj? Azért, mert pár pasi lekoptatott, mert nem feküdtél le velük, az nem azt jelenti, hogy nálad vannak gondok. :) Modern világot élünk, ahol a férfiak egy része csak a szexre hajt, és ha nem kapja meg az első pár alkalommal, akkor továbbállnak, keresnek olyat, aki pár óra után már az ágyukban van.

Ha nem vagy ágyról ágyra járó típus, és ahogy írod, buta sem, és van minimum egy átlagos külsőd és belsőd, akkor biztosan fogsz találni valakit. Nincs kőbe vésve, hogy 1 év nem telhet el kapcsolat nélkül. Én már csak tudom. :D


30F

2016. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

"Ha én átlag alatti pasiként is tudtam folyamatosan költeni a fogszabályozásomra"


de jo neked h ilyen jol keresel, de ezt ne várd már el mindenkitől.

(Nekem a fogszabalyzo 2x200ezer és 3 évig 10ezer havonta+egyébb varatlan költségek a szabalyozas közben.)

2016. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#12: Akkor téged jól lehúztak. Nekem 2x130 +havi 4ezer volt másfél évig +30k az éjszakai az utolsó fázisban, amit most hordok. Persze azt nem tudom, hogy pesti vagy-e, de nem is a csili vili magánrendelőkbe kell menni, ahol a bőrkanapén ülve kávéval kínálgatnak és a konzultáció után jössz rá, hogy miért egy M6-os BMW áll a doki parkolójában.
2016. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Nemtudom, nekem valamiért tetszik ha kicsit furán állnak a lány fogai, olyan aranyos bugyuta lesz tőle a mosolya, de lehet csak én vagyok ilyen beteg állat, ne kövezzetek meg.

Természetesen itt is vannak fokozatok, az első sor fog az nagyjából álljon normálisan, a szemfog mögötti lehet összevissza is.


Nálam kizáró ok:

-ha nem lehet normálisan beszélgetni

-ha egyből rám akar mászni

-ha kiderül, hogy hazudott az életkoráról (rengeteg 16-17 éves mondja magát 19-20nak)

-ha úgy tűnik, hogy érdekelném

-ha egyszerre több emberrel randizik

-ha nem működik a kémia


De én is hihetetlenül sikertelen vagyok randevúkkal, mert valamelyik kategóriába mindig beleesik a hölgy, emellett meg bizalmatlan vagyok első kapcsolatom miatt.


23/f

2016. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Bocs az egyiket elírtam az

"-ha úgy tűnik, hogy nem érdekleném" akart lenni.

2016. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Tituszka, te véletlenül nem nős vagy?


Amúgy meg mi az, hogy ha nem akarja széttenni a lábát?

Már miért is kéne neki? Mert ki vagy te, az atyaúristen?

2016. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Titusz a listádból lehagytad a hölgy anális szexért való rajongását. :D :D
2016. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Látom 17-es,hogy nagyon felkészült vagy te ebböl a "Titusztituszbol"...És nagyon észben tartod,hogy mit kedvel ez az illető,vagy mit nem...Egy költői kérdés, ha nem haragszol:A FÉRJED,VAGY A BARÁTOD kedvelt szokásaival is ENNYIRE képben vagy mindig? Vagy azokéval már fele ennyire sem?(Tartok tőle,hogy velük valszeg ez utóbbi lehet a helyzet...Éppen ezért most megkérnélek arra,hogy becses figyelmedet a továbbiakban próbáld már meg inkább rájuk koncentrálni...Engem meg hanyagolj...)
2016. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves #13! Ha fingod nincs a dolgokról minek irogatsz? Azt hiszed h mindenkinek ugy allnak a fogai ahogyan neked? Azt hiszed h mindenki ugyanolyan kezelést kap ahogyan te?

2x140ezerért megcsinalták volna nekem is a legtöbb helyen (főleg h a fogorvosokon nem latszik igazan h erdekli e az eredmeny csak az h minnél előbb pénzt lássanak), cserebe kihuztak volna negy fogamat és enyhen beesne az arcom a kezelés vegere. Kevés, de akadt olyan fogorvos aki foghuzas nelkul de a dragabb Damon tipusu fogszabalyzoval megtudja csinalni+ előkezelés. Az eredmeny: nincs foghiany és kerek lesz az arcom. Minimum 2 évig kellene hordanom majd.


Egy jó tanacs csak neked az okos buksidnak: mielőtt egy témában el kezded osztani az eszt állj meg egy pillanatra és gondolkodj el azon h elegge jol informalt vagy e.

2016. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.


Igazából olyan dolgokat írtatok le, amik nincsenek meg nálam, szóval nem vagyok se kancsal, se drogos se stb.. :D

Szóval okosabb nem lettem, lehet csak nem a megfelelő emberekkel randiztam :) na, majd idővel.

2016. nov. 7. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!